Klub Audi PL

Tutaj witamy się, przedstawiamy po raz pierwszy...

9329 postów w tym temacie

Dnia 9.04.2009 o 10:17, Klub Audi PL napisał:

logo_klubaudipl.png

Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości forum Klub Audi PL...

Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi!

Witam wszystkich. Posiadam od nie dawna Audi A4 B7 1.6 i nie pokazuje na komputerze chwilowego spalania co można z tym zrobić żeby to zmienić

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Siema, mam na imię Daniel, kupiłem ostatnio Audi A6 C5 w sedanie 2.4 benzyna gaz, wcześniej miałem Audi a4 b5 1.8 quattro również benzyna gaz. Teraz czeka mnie przekładka automatu na manual, powiedzcie na co trzeba zwrócić szczególną uwagę i do czego służy przycisk fis na lewej manetce przy kierownicy, bo wciskam i nic się nie dzieje?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam witam! :)

Krótko na temat? Powiem tak.. Bardziej ufam mojemu Audi niż żonie. On nigdy mnie nie zawiódł. A gdy ktoś mówi do mnie, że moje Audi to pomyłka, odpowiadam "Pomyłka? Moja żona miała na drugie pomyłka" Nigdy nie zamienię na nic innego.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach