Skocz do zawartości

Tutaj witamy się, przedstawiamy po raz pierwszy...


Klub Audi PL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich zostałem właśnie właścicielem A6 z 2015 roku mam nadzieję ze ud mi się przez ten portal poznać lepiej auto jak i ciekawych miłośników Audi

Pozdrawiam

MARIUSZ M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam... dzisiaj 1 raz:)))))

Od razu mam pytanko.. nie mogę znaleźć ustawień komputerka... tzn widzę tylko ile jeszcze mogę przejechać..ale interesuje mnie np średnie spalanie. Coś ktoś w temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.04.2009 o 10:17, Klub Audi PL napisał:

logo_klubaudipl.png

 


Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości forum Klub Audi PL...

Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi!

 

Witam wszystkich z tej strony Przemo0411 .Szczęśliwy właściciel Audi Q7 4,2 tdi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Na początku pozdrawiam wszystkich fanów audi a6. Swoje audi a6 c5 posiadam od niedawna. Samochód jest z1997 roku i posiada motor o pojemności 2,4.Posiada on fajne naglosnienie i właśnie z tym mam problem. Wstawiłem radio pioneer z modułem na tylne glosniki, wymieniłem wzmacniacz blaupunkt w bagazniku na drugi bo był padnięty. Teraz gra ale tylne glosniki się nie odzywaj co może być? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam na imie Andrzej, jestem z Zamościa, zamierzam zakupić A6C7 z 12/13 roku Quatro 2.0 TFSI.

Mam nadzieję że forum pomoże mi podjąć ostateczną decyzję w sprawie zakupu.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.04.2009 o 10:17, Klub Audi PL napisał:

logo_klubaudipl.png

 


Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości forum Klub Audi PL...

Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi!

 

Witam wszystkich. Obecnie od 12 lat jestem szczęśliwym posiadaczem Audi 80 B4 1,9 TDI  z 1998r i przyszedł czas na nowe auto. Wybór padł na Q5 2,0 TDI. Mam nadzieję, że będę z nowego samochodu również zadowolony. Szukam informacji odnośnie Q5. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie