Skocz do zawartości

Tutaj witamy się, przedstawiamy po raz pierwszy...


Klub Audi PL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od niedawna jestem posiadaczem a6 c6 2.0tdi.  Zmieniając auto na markę audi zdradziłem wieloletni zwiazek z BMW :).  Mysle, ze zmiana będzie dobra. Pozdrawiam właścicieli audi.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎09‎.‎04‎.‎2009 o 10:17, Klub Audi PL napisał:

logo_klubaudipl.png

Dzień Dobry.

Od paru dni jestem posiadaczem Audi Q 7 - 4,2 TDI.

Liczę na dobrą współpracę i cenne opinie na temat auta, od Klubu Audi.

Pozdrawiam Robert

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej witam.

Pochodzę z Wlkp i jeżdżę A3 z 2014r.

Jestem tu nowy i chciałbym zapoznać się z ludźmi którzy jeżdżą tym modelem i wymienić się info  na temat tego modelu.

Dziękuję za przyjęcie do grupy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.04.2009 o 10:17, Klub Audi PL napisał:

 

logo_klubaudipl.png

WITAM. naime mam PIOTR. mam audi a3 8l 1.6 74kw 101 km typ silnika akl .jest z wlkp


Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości forum Klub Audi PL...

Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam wszystkich.Nazywam się Adrian. Od kilku dni jestem posiadaczem Audi A4 B7  1.8T  2007r. i mam nadzieję że dzięki temu forum nieco bardziej poznam się z moją 4ką :) Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :) 

obecnie posiadam audi a6 c5 sedan z 97r 1.9Tdi 

audi oryginalnie ma 110KM ale troszkę w niej poprzerabialem nie znam obecnej mocy poniewaz nie byłem na hamowni.

Ogólnie miałem audi:

-b4 80 2.0 90KM  

-b4 80 2.0 115KM

A4 1.9 Tdi 110KM 99r

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka jestem tu nowy ogólnie od zawsze jeździłem autami grupy VAG na początku golf 3 1,9 tdi później golf 5 2.0 tdi 16v a teraz jest audi A4 b7 Avant sline 2.0 tdi 8v :D z autka jestem bardzo zadowolony chodź dopiero niedawno kupiłem mam nadzieje ze tu znajdę kilka odpowiedzi na moje pytania dotyczące marki Audi ^^ i ogólnie z okazji ze mamy 31 grudnia życzę wszystkim szczęśliwego nowego roku !! ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.04.2009 o 10:17, Klub Audi PL napisał:

logo_klubaudipl.png

 


Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości forum Klub Audi PL...

Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi!

 

witam jestem krzysiek ze słupska niedawno zakupiłem dla rodziny Audi A4 B6 2001 r 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim !

Mam na imię Dawid ,jestem z Jaworzna posiadam Audi b4 z 1991r , piekna czerwona w rodzinie od 15 lat . 

Przy okazji nowego roku życzę wszystkim wszystkiego najlepszego ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie