Skocz do zawartości

FALOWANIE OBROTOW W AUDI A3 8P 2.0 TDI 2003R


karmazino82

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam ogromna prosbe i pytanie zarazem.  Jestem nowym posiadaczem audi a3 8p 2003r silnik 2.0 tdi 16v    .   Od wczoraj zapalila sie kontrolka "engine"  . Obroty silnika zaczely "falowac"  tzn na zimnym silniku jest to wiekszy problem   gdyz jest to znacznie odczuwalne  natomiast od momentu gdy sie nagrzeje to jest to zdecydowanie mniej odczuwalne lecz co jakis czas chwile "potelepie" autem. Moc ma normalna  "tylko" te falowanie silnika .....   .  Podlaczylem komputer u znajomego mechanika   co pokazalo nastepujaco brzmiacy komunikat , blad :   ''silnik przepustnicy zawirowania-brak sygnalu " .  Mechanik powiedzial tyle ze tzreba by bylo rozebrac  i zobaczyc co jet ze nic wiecej nie jest w stanie powiedziec na ten moment ale powiedzial ze najlepiej byloby kupic i wymienic nowa przepustnice. Mam pytanie czy ktos cos mial podobnego lub moglby mi cos doradzic???? Pozzdrawiam i przepraszam jesli taki post byl juz zalozony ale nie moglem nic znalesc .I z gory dziekuje za jakas podpowiedz czy odpowiedz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są nasi mechanicy, nie naprawiać tylko wymieniać :lol: Spróbuj rozkręcić, przeczyścic egr i przepustnicę. Możesz spróbować też zrobić coś takiego jak adaptacja przepustnicy, czyli prawidłowe jej ustawienie, ale jak to wygląda dokładnie nie wiem, musiałby się tu wypowiedzieć ktoś kto się na tym zna.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie