Skocz do zawartości

Spalona wiązka elektryczna kokpitu. Prosze o pomoc :(


Gradzik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Auto: Audi a4 b5 1999r. po lifcie, silnik: 1.8 benzyna, auto posiada: klimatyzacje, podgrzewane fotele, nie posiada tempomatu. Mam dosc mcno powazny problem, a miianowicie spalila mi sie instalacja elektryczma kokpitu. Auto stoi u elektryka i jest dosc duzy problem ze znalezieniem wiazki elektrycznej. Elektryk stwierdzil ze tamta juz jest tak spalona ze koniecznosc jest szukania nowej. Bylem w serwisie i zapytalem o koszt takiej wiazki.. szczerze? auto mniej kosztowalo. :( Pozostalo mi szukanie uzywanej, ale tez nie jest latwo. Dużo osob ma powkladane wiazki i nie chca rozbierac kokpitu poniewaz nie wiedza czy kupie, czy bedzie pasowala. No i zjawiłem się tutaj na waszym forum by zadać wam pare pytan.
Czy wiazka elektryczna z silnika benzynowego, ale o innej pojemnosci bedzie pasowala?
Czy wiązka z TDI bedzie pasowała?
w jaki sposob ktos kto ma wlozaona wiazke moze sprawdzic czy bedzie pasowala do mojej? jakies numery sa gdzies gdzie mozna latwo sprawdzic? bardzo by pomogla mi ta informacja.
Jeżeli też macie jakies namiary na kogos kto może taką posiadać to będę bardzo bardzo wdzieczny.
tu wstawiłem zdjecia mojej spalonej wiazki: http://imgur.com/a/O0K6k

Z góry bardzo dziekuje za udzielone mi odpowiedzi i informacje, czekam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie