Skocz do zawartości

Kodowanie pilota centralnego zamka, wycie alarmu


Fapelo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam drodzy forumowicze, jako iż przejrzałem juz stertę tematów odnośnie mojego problemu postanawiam napisać tutaj.
Chodzi o to że jako świeży posiadac A4 B6  chciałem wymienic baterie w pilocie, nie wiedzialem ze od razu pilot sie rozkoduje bo w innym aucie tego nie mialem tak wiec wymienilem ta baterie podchodze do auta chce otworzyc z pilota, nie dziala,  probuje z kluczyka otwarlo sie zaczal wyc alarm, zamykam cisza i tak wkolo, wył az padło aku no to naładowalem go auto da sie odpalic ale wyje!
Probowalem kodowania przekrecania w pozycje zaplonu trzymania przyciskow (instrukcje z tego forum) no ale nie dziala. Drugi kluczyk mam ale tez rozkodowany poniewaz lezal dlugi okres czasu bez baterii u starego wlasciciela. Jak tu cokolwiek zrobic skoro on caly czas wyje az do paniecia akumulatora. Kontrolka z immo nie miga po przekreceniu no bo auto normalnie odpala. W aucie jest zalozony alarm taki na kod 4 cyfrowy jednakze nie wiem co to za wynalazek, typowe odciecie zaplonu ae po wpisaniu normalnie jak juz wspomnialem auto sie uruchamia tylko nie rozbraja alarmu bo nie jest otwarte z pilota tylko zamkiem. Jak sobie z tym poradzić?
Auto z 2002 roku, 1.9 tdi jesli sa potrzebne takie informacje to podaje. Wczesniej wszystko dzialalo no tylko pokusiłem sie o wymiane baterii to teraz mam.. Z gory dziekuje za wszystkie podpowiedzi jak w jakis sposob zaadoptowac ten kluczyk zeby normalnie sie autko otwieralo i nie wyl alarm. Czekam na pomoc Pozdrawiam Dawid :)

Edytowane przez Fapelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie