Skocz do zawartości

Radio - jaki system nagłośnienia


Annubis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Chciałbym się w końcu dowiedzieć jaki system nagłośnieniowy posiadam w mojej Audi.
Zabijcie mnie, zróbcie co chcecie, przeszukałem wszędzie, szukałem tam gdzie ludzie pisali na forach że trzeba szukać, nigdzie nic nie było z tych rzeczy co miało być.
Zmieniłem fabryczne radio CONCERT na mojego Sony ze starego auta i działają tylko przednie głośniki. Chcę kupić adapter i uruchomić tył, ale do tego potrzebna jest informacja jaki jest system nagłośnieniowy.

Mianowicie:
- wyczytałem, że jak jest BOSE, to po włączeniu radia powinno się na chwile pokazać BOSE. (u mnie tego nie było)
- wyczytałem, że na ramkach (obudowach) głośników powinna być "naklejka" BOSE (u mnie tego nie ma)
- wyczytałem że na subwoferze w bagażniku powinno być napisane BOSE, lub NOKIA (nie ma ani tego, ani tego)
- wyczytałem, że jak jest system BOSE, wszystkie głośniki zasilane są z bagażnika ze wzmacniacza (na zdjęciu jest tyle kabli jakby wszystkie były zasilane z bagażnika, też tego nie jestem pewny)
- wyczytałem żeby sprawdzić naklejkę z bagażnika, tam są kody wyposażenia (nie ma żadnego z podanych poniżej)
8AX - Radio Premium with Bose sound (US)
8RB - eight speakers with BOSE sound (passive) and subwoofer
8RQ - speakers (active) with BOSE sound
8RY - speakers with BOSE sound
8RN - 8 aktywnych głośników  

Jak już myślę, że nie mam BOSE, znajduję coś co mówi, że może faktycznie jest BOSE, nie wiem już sam.
Podejrzewam, że nie mam systemu BOSE, ale nadal nie jestem tego pewny, jest ktoś mi wstanie potwierdzić na 100%?

Poniżej załączam zdjęcia naklejki z bagażnika i subwofera.

Z góry dzięki.

 

VIN.jpg

SUB.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie