Skocz do zawartości

Problem z programowaniem klucza


lyssy94

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam problem z zakodowaniem /programowaniem "scyzoryka". Może opiszę swój problem od początku krok po kroku.

Jakieś 2 miesiące temu mój scyzoryk miał nieprzyjemny upadek z 3 piętra . w skutek tego cały się nazwijmy to delikatnie " otworzył"

wydawało mi sie że pozbierałem wszystkie części . Tj , grot  z plastikiem gdzie znajduje sie immobiliser , obudowę z płytką , koszyczek na baterie oraz jedną baterię . Wydawało mi sie że powinna być jedna. jak sie domyślacie pilot nie działał , myślałem ze uszkodziłą sie płytka. Tak więc zmuszony byłem do otwierania auta z grotu.

Jednakże niedawno dowiedziałem sie ze powinienem mieć dwie baterie . także wczoraj kupiłem jedną zamontowałem zrobiłem zrzut instrukcji programowania na telefon i udałem sie do auta . wykonałem następujące kroki:

1.klucz "zwykły bez pilota" wsadziłem do stacyjki oraz włączyłem zapłon. 

2. Kluczem który chciałem zakodować zamknąłem auto od zewnątrz , przez otwarte okno .

3. po czym wsadziłem go do schowka pasażera i nacisnąłem raz przycisk otwierania .

4. zgodnie z instrukcją kierunkowskazy zamigały raz.

I w tym momencie ... mój telefon spadł pod fotel kierowcy i zanim go wyciągnąłem mineła chwila , tak więc stwierdziłęm że wszystko  wykonam ponownie .. lecz tym razem kierunki nie włączyły się wg....

Mam wielką prośbę o jakąkolwiek pomoc, może ktoś ma na to pomysł albo miał podobny przypadek . Wiem że zawsze mogę jechać do serwisu i oni mi to zrobią ale nie uśmiecha mi sie płacić kupe kasy za własną głupotę .....

Dodam może jeszcze że posiadam tylko jeden scyzoryk jeden zwykły klucz (z rysunkiem klucza francuskiego) oraz jeden mały cały plastikowy klucz (grot też plastik)

Bardzo proszę o pomoc i pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie