Skocz do zawartości

Dobór opon do felg aluminowych


nedrax

Rekomendowane odpowiedzi

DOBÓR OPON DO FELG ALUMINIOWYCH

dobropondofelgaluminiow.jpg

michał JAGODA# Edit: Temat przeniosłem do działu Motoryzacja oraz został on przeze mnie przyklejony. Nie używaj czerwonego koloru ponieważ jest zarezerwowany dla moderacji ;) Pozdrawiam serdecznie :)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa tabelka,

własnie planuje zakup nowych felg aluminiowych, widzę że coś już szukałeś w tym temacie, więc może znasz jakieś ciekawostki, wskazówki które również pomogą mi w wyborze i zakupie??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa tabelka,

własnie planuje zakup nowych felg aluminiowych, widzę że coś już szukałeś w tym temacie, więc może znasz jakieś ciekawostki, wskazówki które również pomogą mi w wyborze i zakupie??

Pozdrawiam

Ja zmieniam na nowe po świętach. Sprawdź jeszcze to link, ludzie często tego nie sprawdzają, a później płacz jak kapcie obcierają.

....

Z tego co czytałem...lepiej używane ori niż najlepsza chińszczyzna...ja chyba posłucham :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zmieniam na nowe po świętach. Sprawdź jeszcze to link, ludzie często tego nie sprawdzają, a później płacz jak kapcie obcierają.

....

Z tego co czytałem...lepiej używane ori niż najlepsza chińszczyzna...ja chyba posłucham :D

Ja chciałem zmienić jeszcze przed świętami, żeby było się czym pochwalić :P:lol:, ale niestety chyba czasu mi zabraknie, ale z drugiem strony może to i dobrze, chociaż się bardziej rozejrzę.

Co do Ori, słyszałem podobnie, także myślę że też zacznę poszukiwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie