Skocz do zawartości

audi a6 c5 2003 - awaria skrzyni automat


sailor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, sprowadziłem z niemiec audi a6 c5 avant 2003 z uszkodzoną skrzynią, komputer wyświetla awarię, skrzynia działa można jeździć ale strasznie szarpie i trzęsie przy małych prędkościach, proszę o poradę, co można z tym zrobić i gdzie ewentualnie z tym się udać, jestem z warszawy, z góry dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Najlepiej do sprawdzonego i godnego zaufania serwisu który specjalizuje się w naprawach automatycznej skrzyni biegów,. Na początek radze też sprawdzić czy w skrzyni jest prawidłowy poziom oleju lub czy nie nadaje się po prostu do wymiany. Poczekajmy na odpowiedzi Użytkowników z Warszawy, oni będą się najlepiej orientować co do adresów godnych polecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam, ja również mam problem ze skrzynią biegów, w moim przypadku jest to skrzynia tiptronic, dziś rano ruszyłem autem i na pierwszych światłach zatrzymałem auto, po czym gdy chciałem ruszyć coś za chrobotało i stracił biegi nie ma żadnego biegu auto jest na luzie a gdy dodaje gaz to ze skrzyni wydobywa się dźwięk jak by zebatka tarta o zebatke a auto stoi. Wcześniej nie miałem problemów z tą skrzynią. Autem utknalem w Berlinie. Proszę o jakieś porady co to może być lub i gdzie w Berlinie zrobią mi to dobrze i szybko. Pozdrawiam. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie