Skocz do zawartości

Głośniki, wzmacniacz może subwoofer


pawelp1320

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zaczynam przygodę z car audio i jestem jeszcze zielony w tym ale chciałbym coś poprawić w swoim Audi. Z przodu musiałem wyrzucić głośniki bo się membrana zlasowała i kolega dał mi głośniki z tylnych drzwi od Opla i muszę przyznać że całkiem całkiem grają, bardziej wysokotonow, ale przy maxymalnym podgłośnieniu trochę nieczysto grają. Zajrzałem też do tyłu i tam są oryginalne od Audi ale zauważyłem też wzmacniacz który był podpięty tylko do głośnika po lewej stronie. Trochę dla mnie to dziwne i zastanawiam się czy nie kupić lepszego wzmacniacza bo jest ten malutki oryginalny i podłączyć do tylnych głośników i subwoofera. Wiem że było wiele tematów tego typu ale w końcu nie wiem co wybrać bo jestem zielony w tym. Może polecicie jakieś niezłe głośniki na przód, z tyłu jestem zadowolony bo nieźle dają basem i ogólnie dobrze grają ale jak wygląda sprawa wzmacniacza?  Jaki? Jak go najlepiej podłączać? Zastanawiałem się jeszcze nad wstawieniem jednego głośnika na tylnej półce, pomiędzy tymi co są oryginalnie ale nie wiem czy to dobry pomysł. Dzięki za odpowiedzi z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie