Skocz do zawartości

Aktualizacja MMI


Grzegorzstrzelczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

W jaki sposób mogę zaktualizować system MMI? Mogę to zrobić sam czy potrzebuje jakiegoś speca w tym temacie?

 

Edytowane przez michał JAGODA#
Zmieniłem tytuł tematu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Ja osobiście miałem wciąz z 2011 roku (rok produkcji auta) i znalazłem zeszłej jesieni magika w Warszawie, gdzie akurat byłem. Zajęło to trochę czasu, bo aktualizacja oprogramowania całego (wymagana) i nawigacji trwała kilka godzin, ale generalnie mogłem w tym czasie jeździć samochodem, zaparkowałem, poszedłem na zakupy (w tym czasie wciąż się aktualizowało), potem wróciłem do niego i mi wszystko aktywował. Do tego na życenie aktywował mi zielone menu (wykorzystałem niedawno np. żeby mieć kartę sim w samochodzie do netu, a telefon bluetothem połączony do rozmów), doświetlanie zakrętów i kilka innych rzeczy (Wszystko po konsultacji). Generalnie bardzo pozotywnie, za całość zapłaciłem nie pamiętam dokładnie ale coś koło 300-400zł. 

Jedyny minus, chociaż nie mogę na 100% potwierdzić, że był z tym związany, to fakt, że przestała mi się domykać prawa szyba pasażera. Musieli mi potem przy wizycie w serwisie akutualizować sterownik. Nie pamiętam jednak na 100% czy to było związane z aktualizacją oprogramowania, czy nie (nie wiem jednak jak inaczej mógłby się tam pojawić inny sterownik). 

Tak czy owak, byli jeszce jacyć magicy w Poznaniu, podobno jedni z lepszych. Poszukaj na olx.pl albo czymś podobnym i zarezerwuj kilka godzin na to. Alternatywnie pewnie można w serwisie, ale założę się, że w cholerę więcej zapłacisz.

 

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie