Skocz do zawartości

Opcje wyposażenia - co zawierają


qubak

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

konfigurując swoje Audi Q2 nie byłem do końca świadomy co dostanę dlatego chciałbym wymienić się doświadczeniami w kwestii wyboru poszczególnych opcji.

Odnośnie mojej wersji:

- mam siedzenia materiałowe - czarno czerwone - obicia wewnętrzne drzwi są bardzo plastikowe - czy w wersjach ze skórą, skóra-alkantara obicia drzwi też są tak plastikowe, czy częściowo obite są przyjemniejszym materiałem

- mam pakiet oświetlenia LED (bez ambient) - brakuje mi oświetlenia schowka oraz możliwości ustawienia ciągłego podświetlenia pod nogami - czy ktoś wie jak ustawić podświetlenie pod nogami, żeby ciągle było aktywne oraz czy w ogóle występuje podświetlenie schowka?

- mam standardowe dzielenie kanapy tylnej (40:60) - czy można było mieć podłokietnik w tej opcji? czy jest on dostępny tylko dla wersji 40:20:40

- zalecam branie pakietu schowek - niestety zapomniałem

- nie wiem też czym dokładnie jest pakiet mono.pur i pakiet czerń - za co dokładnie odpowiadają - też niestety ich nie mam

- mam Audi Virtual Cocpit - czy orientuje się ktoś czy Audi oferuje różne wyglądy zegarów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Z tego co wiem co nie ma innych wyglądów zegarów. Zegary są wyświetlane cyfrowo na wyświetlaczu.
Jedynie co to można je sobie zmniejszyć/zwiększyć poprzez przycisk View na kierownicy.
Może jakiś update softu wprowadzi nam większe możliwości:)

 

 

W dniu 23.11.2017 o 00:02, qubak napisał:

oraz czy w ogóle występuje podświetlenie schowka?

Bardzo dobre pytanie o podświetlenia schowka. Jakaś paranoja żeby auto tej klasy nie miało tego w standardzie. Też nie mam:blink: i rozważam na poważnie zakup czegoś ledowego do przyklejenia w schowku...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie