Skocz do zawartości

Aktualizacja skryptu forum AudiTIMES.PL


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu dzisiejszym zaktualizowany został skrypt forum AudiTIMES.PL do najnowszej wersji. W związku z tym proszę o informowanie nas o wszelkich niedogodnościach związanych z działaniem nowego skryptu....

Pozdrawiam :)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu dzisiejszym zaktualizowany został skrypt forum AudiTIMES.PL do najnowszej wersji. W związku z tym proszę o informowanie nas o wszelkich niedogodnościach związanych z działaniem nowego skryptu....

Pozdrawiam :)

A o dogodnościach można napisać? ;)

Jestem pod wrażeniem, nowa szata graficzna, nowe funkcje - najbardziej podoba mi się pasek zadań przy nazwie usera. Rewelka ;)

Szkoda, że SB znikł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o dogodnościach można napisać?

Jestem pod wrażeniem, nowa szata graficzna, nowe funkcje - najbardziej podoba mi się pasek zadań przy nazwie usera. Rewelka

Szkoda, że SB znikł.

Aktualizacja nie została jeszcze dokończona - jest jeszcze kilka szczegółów, które zostaną dzisiaj "dopieszczone" i doprowadzone do końca :P ShoutBox także zostanie dzisiaj zainstalowany :) Jak uporam się ze wszystkim, to oczywiście opublikuję listę nowych możliwości - mam nadzieję, że Wam się spodoba :)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co myśli reszta forumowiczów ale według mnie strona wygląda wyśmienicie, jest bardziej wyrazista i nie ma porównanie do poprzedniego skrypty, warto zwrócić również uwagę iż aktualizacji dokonał sam manager michał JAGODA#.

Gratuluje gościu, dobra robota.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym oficjalnie poinformować, iż aktualizacja forum została zakończona. Nowością w stosunku do poprzedniej wersji, jest przede wszystkim zmieniony i zoptymalizowany wygląd, nowa budowa profili użytkowników oraz systemu wiadomości prywatnych. Nowością, jest także wprowadzony system reputacji - od teraz można nagradzać innych użytkowników za wartościowe posty, klikając na znak + w prawym dolnym rogu posta, który uznamy za wartościowy. Poza tym warto dodać, iż nowy skrypt jest zoptymalizowany pod kątem SEO, co korzystnie wpłynie na pozycje AudiTIMES.PL w wyszukiwarkach - czytaj: zwiększy popularność forum :)

Bardzo proszę Was o informacje na temat wszystkich niedociągnięć związanych z wprowadzeniem zmian - mam nadzieję, że będzie ich jak najmniej :P

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się ta nowa wersja skryptu, teraz wygląda to tak jak powinno. Jakie planujesz modyfikacje? Może album na zdjęcia?

Dziękujemy za pochlebne opinie - dla takich chwil warto pracować :) Co do zmian to wszystko jest dla Was - jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły i sugestie - nawet te najbardziej wyrafinowane... :P W ciągu kwartału planujemy wprowadzić moduł galerii, żeby każdy mógł łatwiej niż dotychczas dzielić się swoimi zdjęciami... ;)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym z radością poinformować, że już wkrótce czeka nas kolejna aktualizacja forum, która przyniesie wiele ulepszeń i kilka nowych funkcjonalności:

- ulepszoną i bardziej precyzyjną wyszukiwarkę...,

- możliwość personalizacji swoich profili (np. dodane własnego tła) oraz ustawienia swojego statusu - takiego jak na gg ;)

- przeglądanie treści tematu bez konieczności wchodzenia w topic,

- dzielenie się linkami na facebooku i twitterze,

- możliwość integracji z facebookiem

- wiele innych małych usprawnień ;)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym poinformować, że dziś w nocy skrypt forum został zaktualizowany do najnowszej wersji. Oto lista zmian w stosunku do starszej wersji:

- nowa ulepszona wyszukiwarka, dzięki czemu jeszcze precyzyjniej będziecie mogli znaleźć to czego szukacie...,

- możliwość personalizacji swoich profili (np. dodane własnego tła),

- automatyczne parsowanie mediów z YouTube i innych do postów,

- podgląd reputacji - pozwala na sprawdzenie kto dał punkty reputacji w postach,

- przeglądanie treści tematu bez konieczności wchodzenia w topic,

- dzielenie się linkami na facebooku i twitterze,

- możliwość integracji z facebookiem,

- nowe usprawnienia w zakresie SEO oraz wiele innych małych usprawnień :)

Z racji tego, że podczas aktualizacji mogły powstać błędy, dlatego proszę o informowanie o wszystkich niedogodnościach... ;)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

W dniu dzisiejszym zaktualizowany został skrypt forum AudiTIMES.PL do najnowszej wersji. W związku z tym, proszę o informacje na temat wszelkich niedogodności związanych z działaniem skryptu forum po aktualizacji....

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Z racji tego, iż postęp technologiczny idzie do przodu, skrypt został po raz kolejny zaktualizowany do najnowszej wersji. ;) W z związku z wykonaną operacją mogły pojawić się jakieś mankamenty (mam nadzieję, że się nie pojawiły :P). Jeżeli ktoś je odkrył, to proszę o informacje w tym temacie... ;)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

W dniu dzisiejszym po raz kolejny został zaktualizowany skrypt forum. W związku z wykonaną operacją mogły pojawić się jakieś błędy. O wszystkich zauważonych mankamentach i niedogodnościach związanych z najnowszą aktualizacją forum, proszę pisać w tym temacie... Wszelkie uwagi mile widziane... :)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

W dniu wczorajszym skrypt forum został ponownie zaktualizowany. W związku z wykonaną operacją mogły pojawić się jakieś błędy. O wszystkich zauważonych problemach związanych z najnowszą aktualizacją forum, proszę pisać w tym temacie... 

Pozdrawiam  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie