Skocz do zawartości

Kody lakierów/kolorów Audi A4 B6


Rekomendowane odpowiedzi

Kody lakierów/kolorów Audi A4 B6:


Dolphin Gray Metallic >> LX7Z/F5
Dakar Beige Metallic >> LY1Q/9X
Canvas Beige Metallic >> LY1X/2W
Brilliant Red >> LY3J/C8
Liquid Blue Metallic >> LY5J/Q1
Quartz Gray Metallic >> LY7G/Q4
Crystal Blue Metallic >> LY7R/4J
Light Silver Metallic >> LY7W/5B
Brilliant Black >> LY9B/A2
Arctic White >> LY9D/B5
Crimson Red Pearl Effect >> LZ3H/X7
Ocean Blue Metallic >> LZ5C/2Y
Sprint Blue Pearl >> LZ5F/5N
Moro Blue Pearl >> LZ5J/P7
Cambridge Green Pearl >> LZ6E/3W
Citrus Yellow >> LY1G/Y8
Canvas Beige Metallic >> LY1X/2W
Brilliant Red >> LY3J/C8
Atlas Gray Metallic >> LY7Q/4A
Crystal Blue Metallic >> LY7R/4J
Lake Silver Metallic >> LY7W/5B
Crystal Silver Metallic (Wheel Color) >> LY7T
Crimson Red Pearl Effect >> LZ3H/X7
Dark Gray Trim (Lower Panel) >> TRIM

Pozdrawiam Dołączona grafika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...

Witam

Czeka mnie lakierowanie tylnego zderzaka i mój kod lakieru to LZ9W, czyżby coś takiego nie istniało ? :(

Audi a4 b6 2002r. AVF

Pozdrawiam

witam oczywiście ze ten nr LZ9W jest w audi jest to czarny kolor metatalik i w SIKKENSIE bardzo dobrze pasuje wersja D czyli ciemniejsza pozdrawiam .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam. Mam pytanie może troche głupie, ale ważne chodzi mi o kod lakieru, moj kod to "LY7W". Musze wymienic u siebie w audi prawy błotnik bo spadła mi rułka i zrobiła wgięcie :/:/:/ I znalazłem na alegro taki błotnik o kodzie "LY7W" czyli Lake Silver Metallic. Czy taki błotnik jest idealnie taki sam jak mój i nie bedzie się niczym różnić ? Czy lakier od kodzie LY7W/5B chodzi mi tu o końcówke czyli "5B" to już jakaś różnica ? Ktoś się orientuje ?

Edytowane przez gaviscon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

U mnie nie ma żadnej wlepki w bagażniku tam gdzie znajduję się koło zapasowe (choć wiem że według instrukcji obsługi wlepka powinna tam być). Dodam że moje audi jest w wersji avant i pochodzi z holandi. Czy wiecie może gdzie w innym miejscu można znaleźć wlepkę lub informację o kodzie lakieru????,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

pytanie czy w szarych audi a4b6 była spotykana niebieska tapiceraka ? miałem zamiar kupić takie audi ale troche sie zniechęciłem przez ta tapicerke wogóle nie pasuje do szarego auta mam vin auta ale nic nigdzie nie pisze o tapicerce WAUZZZ8E62A028011

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżu uzupelnilem kody lakierow w ogolnym odnosnie calej grupy VW. Jak ktos tutaj nie znajdzie swojego, znajdzie w dziale ogolnym pozdrawiam :)

 

kollrong gdzie Ty szukasz wyposazenia wnetrza w dziale kodow lakierow ? ? ? Wejdz na dzial Ogolny forum i tam masz kody wnetrz.

Edytowane przez kokojumbo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie ma żadnej wlepki w bagażniku tam gdzie znajduję się koło zapasowe (choć wiem że według instrukcji obsługi wlepka powinna tam być). Dodam że moje audi jest w wersji avant i pochodzi z holandi. Czy wiecie może gdzie w innym miejscu można znaleźć wlepkę lub informację o kodzie lakieru????,

Jeżu napisał Ci, ze jeszcze masz w ksiazce serwisowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie