Skocz do zawartości

Problem z spryskiwaczami audi a6 c5 97r sedan


Aro1307

Rekomendowane odpowiedzi

Audi a6 c5 97r sedan .Witam pojawił się u mnie problem z spryskiwaczami szyby czołowej.  Od jakiegoś czasu nie fukcjonuja mi spyskiwacze na krótko sprawdzałem pompke od spryskiwaczy i funkcjonuje normalnie. Gdy manetka przycisne żeby leciał płyn włańczaja się tylko wycieraczki brak reakcji pompki nawet nie słychać jej. Nie wiem czy ma to coś wspólnego ale przestalo mi na liczniku wskazywać również komunikat że jest mało płynu w zbiorniczku od spryskiwaczy. Dodam ze Spryskiwacz tylko jest na przednia szybe bo nie posiadam spryskiwaczy na lampy przednie. Bezpieczniki wszystkie są wymienione zagłębiem się też do przekaźników ale nie wiem za bardzo który może być do spryskiwaczy. Ogólnie wszystkie styki na miejsca gdzie są bezpieczniki i przekaźniki oraz wpiny do pompki spryskiwaczy do oczyszczania użyłem  preparatu kontakt oraz ręcznie papier ścierny itp.  Sprawdziłem również czy żaden kabel nie jest gdzieś luźny i przetarty ale nic nie widziałem podejrzanego. Zależy mi na szybkim usunięciu usterki ponieważ jest to uciążliwe na jazdę z względu na obecne warunki atmosferyczne.  Dziękuję z góry za pomoc . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie