Skocz do zawartości

Audi A3 8p 1.9tdi silnik bkc 2005r sprzedawać czy jeździć


Dantes04

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, pół roku temu kupiłem moje Audi A3 8p 1.9tdi silnik bkc 2005r. Zastanawiam się nad sprzedażą i kupnem jakiegoś silnika benzynowego. Niekoniecznie musi to być audi. Chcę dmuchac na zimne i sprzedać zanim zacznie mi się sypać. Mam tu przejechane 301 000. Auto ma sprawdzony przebieg, brałem je od kuzyna z Niemiec, który jeździł nim od 2008r. A przed nim auto było użytkowane w szkole jazdy. Tylko problem tkwi w tym że było użytkowane głównie na króciutkich odc. jeździł nim głównie do pracy ok. 3km. Plus jakieś zakupy też pewnie nie za daleko bo to miasto a jak wiem diesel nie lubi małych odc. Bierze mi olej tzn ok 300-500ml na 1000km. Może to wina starego oleju? Ja jeszcze nie wymieniłem ale na dniach to będę robił. Druga sprawa auto czasami przy dobrym depnieciu dziwnie bulgota. Nie dymi, tylko teraz zimą na zimnym silniku na biało przez chwilę ale to podejrzewam przez mróz? Nigdzie nie widać żeby też gdzieś ciekło. Robię ok. 12000-14000km rocznie. Sprzęgło powoli też będzie się szykować do roboty. Co sądzicie? Kupilem go w promocyjnej cenie. Pół wartości rynkowej u nas. Dlatego się zastanawiam co dalej. Robić i jeździć czy może wybrać tą benzynę. Ale teraz nie wiadomo co się trafi. Będę wdzięczny za pomoc pozdrawiam. 

Edytowane przez Dantes04
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie