Skocz do zawartości

dextasy

Skarby z allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Może nie jest to ani zabawne, ani żałosne, ale myślę, że warto zobaczyć to ogłoszenie na otomoto: link. Kiedyś ten samochód będzie prawdziwym skarbem ;)

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moim zdaniem, po takiej przeróbce samochód traci swój urok - wolałbym oryginał ;)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem, po takiej przeróbce samochód traci swój urok - wolałbym oryginał ;)

Pozdrawiam

Nigdy bym tak nie skrzywdził mojej Audi. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może nie jest to ani zabawne, ani żałosne, ale myślę, że warto zobaczyć to ogłoszenie na otomoto:. Kiedyś ten samochód będzie prawdziwym skarbem

Ten też http://allegro.pl/audi-50-1-1-vw-polo-i-generacji-igielka-i1256383954.html :blush:

Edytowane przez krzysiekg65

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Prawdziwy klasyk! Jestem ciekawy co było przy nim robione, ponieważ nie wierzę, że ten samochód mógł zachować się w tak dobrym stanie...

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

RS2 w PL na sprzedaż :wub: , kiedyś widziałem taką na żywo z autobusu i tylko kilka sekund, ale to jest kozak :crazy:

http://otomoto.pl/audi-rs2-C15086787.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Polak potrafi...

"Po lifcie :lol: " A8 cabrio...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nic tylko wyklepać i sprzedać jako bezwypadek... W Polsce to bardzo realne... ;):tongue_fingersear:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.