Skocz do zawartości

Bang Olufsen w Audi


redux

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przesiadłem się z A6 w którym mam nagłośnienie BOSE (bajka!!!) do Q5 z Bang-Olufsenem  i mam problem.

System nie reaguje na ustawienia surround. Bez względu na ustawienia pokrętła nie słyszę żadnej róźnicy.

Regulacja niskich tonów oraz wysokich tonów daje wyraźne efekty natomiast surround - żadnej reakcji...

Dźwięk jest niby dobry... ale nie ma porównania z BOSE.... Może trzeba coś gdzieś włączyć,

żeby ten surround zadziałał...Czy może ktoś się spotkał z takim problemem...? 

   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

U mnie to działa ale szału nie robi, podkręca tylko trochę średniaki z tyłu, musisz mieć włączoną funkcję all ( wszystkie głośniki) w ustawieniach dsp bang olufsen.

Masz rację

Basu brakuje, nie grzmi to jak w Bose, wofery plastikowe grają sucho, średnica bez głębi.  Średnicę i wyskie tony ratuje deska rozdzielcza, może by coś więcej z tego wycisnął gdyby to miało lepszy procesor Dolby. A gdzie jest bt z kodekami audio aptx, aptx HD, aptx LE

Szkoda że firma creative nie robi wzmacniaczy z procesorami dolby do samochodów, bo poziomem dźwięku przestrzennego w swoich urządzeniach moim zdaniem przewyższa 2-krotnie Bang & Olufsen.

Może to wyda się śmieszne dla niektórych, ale przyjemniej mi się słucha mobilnego iroar-a w pokoju niż banga w Q5. Kto by pomyślał że dobrze wysterowane 2×1,5" średnio-wysokotonowce i głośnik basowy 2,75" wybrzmi lepszą scenę niż 14 głośników w Audi

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie