Skocz do zawartości

hamownia a automat


mwmisiek82

Rekomendowane odpowiedzi

witam Was wszystkich!! dosc dawno mnie tutaj nie bylo:)....Mam pytanko...odnosnie hamowni a skrzyni automatycznej

Jak juz wiecie mam nadal swoja Andzie A4B5 1.9 Tdi 110KM w automacie:) te 110KM troche mi spedzaja sen z powiek bo pala ok 9,5 litra w miescie i cos mi sie wydaje ze pare juz padlo:( m chcialbym sie dowiedziec czu istnieje mozliwosc sprawdzenia mocy na hamowni z automatem , czy cos sie ze skrzynia nie zrobi( po remoncie kilka miesiecy) i gdzie w ogole moge takowa znalesc w woj slaskim , najlepiej w okolicach Sosnowca.Bardzo Was prosze o informacje !! POzdrawiam mwmisiek82

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam być szczery to odpuściłbym sobie sprawdzanie samochodu z automatyczną skrzynią biegów na hamowni. Moim zdaniem istnieje zbyt duże ryzyko uszkodzenia skrzyni biegów. To, że auto wraz ze wzrastającym wiekiem traci swoją moc jest oczywistą sprawą i trzeba się z tym pogodzić. Co do spalania 9,5 litra w mieście, to mnie ono wręcz szokuje, ponieważ mój ojciec posiada A4 B5 1.9 TDI 110 KM w automacie i w cyklu miejskim spala mu maksymalnie 7,5 litra ropy!

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm musze to przemyslec ta hamownie:/ szkoda bo jestem ciekaw ile zostalo tych rumakow jeszcze... a tak z innej beczki czy warto kupic A4 B5 z 2,5 tdi 150 KM w automaciez 2000r.?? bo moge kupic baardzo okazyjnie od brata z francji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm musze to przemyslec ta hamownie:/ szkoda bo jestem ciekaw ile zostalo tych rumakow jeszcze... a tak z innej beczki czy warto kupic A4 B5 z 2,5 tdi 150 KM w automaciez 2000r.?? bo moge kupic baardzo okazyjnie od brata z francji

Czy opłaca się kupić? Zależy to przede wszystkim od stanu technicznego i ceny. Zwróć baczną uwagę na silnik, ponieważ 2.5 TDI uchodzą niestety za dość awaryjne silniki, dlatego warto jest dokładnie sprawdzić przed zakupem jego stan.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie slyszalem o tych silnikach 2.5 tdi sam brat mi nie poleca ale ....ta cena, fajnie sie jezdzi , ma fajny dzwiek, i sporo szybsza niz moja :) no i 3 lata mlodsza.....a ciekaw jestem ile pali taka z 2.8 benzyna? ta sobie odpuszcze moze jakas benzynke sobie kupie... narazie kupilem inny wozek ... jumper GT - taki jednoosobowy z tylnym napedem roboczo zwanym (mama,tata) hehe pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam! znalazlem gdzies info ze da sie shamowac automata i zablokowac go na 3 biegu i cos tam cos tam i ze to bezpieczne, nikt tez mi nie odp na temat chiptuningu w automacie, slyszalem ze te skrzynie 4 biegowe przenosza tylko do 300 Nm a pozniej "glupieja".Ja bym chcial zeby bylo tak ze 125-130KM i z 280Nm czy wie ktos cos na ten temat bo zastanawiam sie nad tym i nie wiem co dalej robic i myslec pozdro! a z tej 2,5 tdi to juz nici bo poszla "od strzala"..ale fajna byla ehh. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie