Skocz do zawartości

Problem ze skrzynią biegów


hubertosolo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mam problem ze skrzynią biegów podczas jazdy gdy wrzuciłem 3 bieg zgrzytło i jakby sam się wrzucił 4 bieg , lewarkiem można machać w każdą stronę bez oporu ciągle jest wrzucony 4 bieg . czy mogła paść cała skrzynia czy sam wybierak ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, japenzi napisał:

Miałem podobnie tylko w lagunie , urwał się wodzik od drążka zmiany biegów 

Rano trochę rozebrałem od góry i w środku są jakby plastiki połamane . Ogólnie zawsze problem miałem z wrzuceniem tej 3 musiałem delikatnie napierać na lewarek żeby nie zgrzytło , i luzy straszne na lewarku . Myślisz że to jest to ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci że warto sprawdzić , bardzo podobnie miałem . Skończyło się na szczęście na wkreceniu nowej śrubki . Wejdź pod auto i poszukaj czy może masz krzywke na wierzchu , wez kolegę niech wskoczy do auta i wrzuca biegi , jezeli nie ma reakcji to pękł wodzik . W najgorszym wypadku niestety zabieraki .. Zajrzyj na moj prof bo też mam problem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, japenzi napisał:

Powiem ci że warto sprawdzić , bardzo podobnie miałem . Skończyło się na szczęście na wkreceniu nowej śrubki . Wejdź pod auto i poszukaj czy może masz krzywke na wierzchu , wez kolegę niech wskoczy do auta i wrzuca biegi , jezeli nie ma reakcji to pękł wodzik . W najgorszym wypadku niestety zabieraki .. Zajrzyj na moj prof bo też mam problem 

jak ruszam lewarkiem nie ma żadnych dźwięków jakby nic nie było do niego podpięte .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej bankowo masz problem z łączeniem drążka skrzyni biegów z samą skrzynią , teraz zostaje pytanie w jaki sposób masz laczenie drążka ze skrzynią , bo jeżeli bezpośrednio ze skrzynią to trochę lipa :D jezeli jest łączona wodzikiem to da się zrobić u siebie w garażu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wszystko się okazało linka na wybieraku się jakimś cudem wykręciła , tylko teraz się pojawił drugi problem , wszystko przykręciłem pięknie , ale gdy wrzucam wsteczny to jest jakby 1 , swiatło wstecznego działa a jadę do przodu , czyżby poprostu regulacja tymi linkami ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie