Skocz do zawartości

Check engine


kubaa38p

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tak jak w temacie , Check engine .Pali mi się na desce od miesiąca , Egr czysty i rury od niego odchodzące tez nie wiem w co dalej iść.  Miał ktoś podobnie ? Proszę o porady 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16785 Za mały przepływ spalin w układzie recylkuracij EGR

17056 obwód prądowy świecy żarowej cylindra drugiego , 

Dodam ze czasami mi płyn chłodniczy ucieka plamy pod autem nie mam więc raczej idzie gdzies indziej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że działa na wyjęciu to nie znaczy że działa prawidłowo :) inaczej zachowuje się jak to wymienisz a inaczej jak jest włożony. Sprawdź na komputerze czy daje to samo co chce komputer. Masz wartość rzeczywista I to co chce komputer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie dalej szukać przyczyny , Wgl znasz trochę temat ? Czy dajesz wskazówki z innego forum ? Bo juz gdzieś  czytałem o tych wartościach i to tak naprawdę malo co daje , problem jest gdzie indziej , 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że czytałeś na innym forum to znaczy że jest to podstawowa wiedzą. Komputer pokazał Ci błąd, check swieci ci wlasnie przez to. 

Wartości nie mierzy się na postoju ... tylko w trakcie jazdy to druga sprawa.

Trzecia czy rozebrałes kopulke egr I wyciągnęłęs zaworek do czyszczenia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjedź sobie do zakładu mechanicznego, tam na pewno powiedzą Ci co to za błąd. Na forum i ogólnie w internecie nie każdy się na tym zna i może Ci pomóc. Z doświadczenia powiem, że nie warto jeździć tak długi okres czasu z zapalonym check engine bo nigdy nie wiadomo co to może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie