Skocz do zawartości

Kamera cofania


Maciek2000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam audi a3 8v i zastanawiam się czy jest możliwość zainstalowania kamerki cofania oraz czy moj wyświetlacz, który jest standardowy będzie pokazywał obraz. Jak to wykonać i jaki jest koszt? Rok 2015/16 2.0 tdi 

_20200128_000401.thumb.JPG.eec7f73c229ced629ecfc22d4fad8f1a.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 3 lata później...

Właśnie zarejestrowałem się na tym forum bo jestem także zainteresowany tym tematem ale widzę że tutaj cisza w tych tematach (nawigacja, kamery) taką sama jak w czasie rozmowy ze specami. Odpowiedź jest jedna - za parę tysi się zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

cześć, widzę, że faktycznie nic się w temacie nie dzieje, więc ja spróbuję się podzielić wiedzą w temacie montażu i kodowania kamery cofania.

Montował będę sam, wiązkę już kupiłem ( jak ktoś będzie zainteresowany to dam namiary na firmę która to robi --> korzystam od kliku lat w a4 b8 robiąc wiele  modów i jestem bardzo zadowolony. Póki co szukam w necie kamery najchętniej oryginalnej ( z liniami). Póki co poszukuję odpowiedzi ma pytanie czy jest jakaś różnica między oznaczeniem kamery 8V0827566 / 8V0827566B? Jeżeli ktoś ma wiedzę na ten temat to proszę o podpowiedź. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie