Skocz do zawartości

Wymiana maski, zderzaka


Eryk9032000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, temat który chce poruszyć jest już na każdym forum wyczerpany do bólu, lecz jestem początkujący w tej marce samochodu i mam pewien problem. Od niedawna posiadam Audi A3 8p, 2.0TDI, 2006r. Samochód kupiłem z uszkodzonym przodem a mianowicie do wymiany jest maska oraz zderzak. Grill posiada nr 8P4853651, zderzak nr 8P4807437 oraz maska nr 8P0010187k. Problem polega w tym, że na moje oko samochód jest w wersji z dużym grilem, lecz gdy wyszukuje maskę po numerze seryjnym w tytule ogłoszenia jest napisane "Audi a3 8p maska mały grill". Być może dla niektórych ten wpis jest zabawny ale ja już "zgłupiałem" :unsure::lol:. Będę ogromnie wdzięczny za jakąkolwiek pomoc. Pozdrawiam Eryk. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Najlepiej moim zdaniem szukać po kodzie lakieru. Ja tak robiłem, gdy wymieniałem maskę i zderzak. U mnie jest mały grill. Nie jest tak łatwo to wszystko wyszukać, bo często sprzedający sam nie wie czy ma maskę do dużego grilla czy do małego. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Podłącze się… rocznik 2006 modelowo 2007 duzy gril (przynajmniej taki był założony), czy pas przedni musi byc koniecznie od auta z silnikiem bmn 170 km, czy z innych 8p tez bedzie pasował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie