Skocz do zawartości

AUDI Q5 - CIEKAWOSTKI / PORADY / LIFEHACKI / INSTRUKCJA


ghost1997

Rekomendowane odpowiedzi

1 TEMAT              -              RADIO CONCERT 

Cześć. 

Rozpoczynam nowy temat gdyż ciężko na ten temat się czegokolwiek doszukać. A mianowicie coraz częściej spotkać na naszym rynku samochody AUDI bez pakietu nawigacji MMI.

Chciałbym aby każdy kto miał jakieś przygody z tym tematem , jakieś fajne lifehacki i ciekawostki się w tym temacie podzielił i pomógł kolegom po fachu :D 

Tak jak w moim Q5 nie mam nawigacji bo zwyczajnie nie jest mi potrzebna i mam RADIO CONCERT . ( w załączeniu foto) 

Jako tako jest to zwykłe oprogramowanie bez jakiegokolwiek interfejsu typu MMI 3G itp. ( jeśli się mylę to proszę o poprawienie mnie gdyż tego nie jestem pewien na 100%)

Czyli możliwość słuchania muzyki to jedynie radio lub płyta CD  ale udało się bo mam w schowku pasażera zamontowane złączę AMI. 

Z pazerności postanowiłem zamówić sobie kabel AMI z dodatkiem Bluetooth oraz usb  do MMI 3G niestety coś takiego nie sprawuje się , okej możemy rozmawiać przez telefon jako głośnomówiący ale nie możemy odsłuchiwać muzyki z Youtube czy  pamięci telefonu. 

Doszedłem jednak do tego iż zamówiłem KABEL AMI z przejściówką na JACK 3,5mm  do MMI 2G  działa - także polecam jedyny minus to taki że musimy oganiać się kablem ale jakoś to zniesiemy a dostępność muzyki mamy nieograniczoną. Polecam zamówić kabel  2m  , lepiej dłuższy niż poźniej bawić się w dokupowanie przejściówek/przedłużek a później to wpływa na jakość dźwięku. 

 

Chciałbym się was KLUBOWICZE AUDI dopytać czy mieliście jakieś podobne przejścia ??? z tego typu radiem ??? czy wiecie jak wejść w jakieś inne specjalne ukryte menu albo jakieś inne ciekawostki na TEMAT AUDI Q5 

maxresdefault.jpg

Edytowane przez ghost1997
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Cześć,

widze że poradziłęś sobie z brakiem czytnika USB, jestem nowym posiadaczem audi Q5 8R z 2010 roku,

po wciśnięciu przycisku TEL pojawia się- Telephone not installed,

wiem że powodem jest brak modułu bluetooth gdyż pierwszy wlaśniciciel zrezygnował z doposażenia auta w ten moduł.

Przeglądałem google i allegro i są jakieś moduły, natomiast jest informacji że pozwoli to na połączenie telefonu i  będzie to działać  jako odtwarzanie muzyki. Głównie zależy mi jednak na zestawie głośnomówiącym (zważywszy na fakt że za korzystanie z telefonu będzie teraz 12 pkt..)

Czy możesz mi łatwy sposób odpowiedzieć jaki konkretnie moduł kupić i gdzie się go wczepia?

Czy trzeba dodatkowo zmieniać coś w ustawieniach radia?

Poniżej scrn mojego numeru seryjnego radia:

Radio No: 8T1035186P

Display No: 8T0919603F

HW: H07

SW: 0350

Dziękuję za rozjaśnienie tego tematu.

20220920_121031.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie