Skocz do zawartości

Q5 hybryda


AniaRz

Rekomendowane odpowiedzi

Rozważam zakup Q5 hybrydy. Czy ktoś z Was jeździł takim autem? Interesuje mnie dynamika jazdy, ekonomia oraz ewentualne wady.

Pozdrawiam AniaRz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeżeli jeszcze Cię to interesuje to mam (niewielkie jeszcze) doświadczenia z tym pojazdem a dokładnie to model Audi Q5 55 TFSI E Quatro . Kupiłem go trzy miesiące temu i zrobiłem niewielki przebieg. Dwa ładowania do pełna. Dynamika jazdy jest obłędna 364  konie pod maska w modzie hybrydowym zwija asfalt za pojazdem. Co do ekonomi to musisz poczekac nie jezdzilem nim tak dlugo by sie wypowiedziec w 100% pewnie, ale ok 2,5 litra po miescie na hybrydzie, na samym elektryku ok 45/50km zasiegu no i tu trzeba by to przeliczyć raczej na koszty (cena zuzytego prądu i paliwa). Ładowanie to 2,5h z całkowicie pustego na ładowarce i 6h z gniazdka w domu. Na samym paliwie powinien miec od ok 6,5 do 10 litrow (wiadomo styl i warunki). Komfort jazdy: hmm... jak wsiadam do niego to micha mi sie cieszy od ucha do ucha POLECAM ! Wady: znalazlem jedną jak na razie - brak kola zapasowego, ma tylko zestaw naprawczy i też trochę mniejszy bagażnik od wersji normalnej ale czy to wada ?

Pozdrawiam

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie