Skocz do zawartości

Spoty Kujawsko-Pomorskie ;]


no name

Rekomendowane odpowiedzi

Ja z miłą chęcią mógłbym się wybrać na taki spocik - myślę, że załatwiłbym też kilka innych ludzi, z managerem szm3r na czele ;) Napisz mi skąd jesteś... :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Witam jestem nowy znam osobiście jagodę dziś z nim rozmawiałem o Zlocie a dokładnie o Zakończeniu Sezonu VAG Kujawy który odbędzie się jutro w Toruniu sory że tak późno ale dopiero sobie przypomniałem o tym forum. Jak narazie na forum Vag Kujawy zadeklarowało swoją obecność 41 osób więc będzie to liczne spotkanie.

Szczegóły :

Chyba czas na ostateczne oświadczenie tuż przed spotem.

Sobota godzina 13:00 wszyscy mają się pojawić na parkingu "Starego Geanta" (obecnie REAL oraz KOMETA)

Dołączona grafika

- "TU na mapie" oznacza miej więcej miejsce na parkingu w stronę którego należy się kierować.

Po zebraniu się wszystkich chętnych przejedziemy na miejsce imprezy http://www.szkola-lesna.torun.pl/

Jeśli ktoś zaśpi, to prosze mapka na dojazd do barbarki.

Dołączona grafika

W trakcie pobytu w osadzie leśnej barbarka:

1. Zaczynamy powitanie "Zakończenia sezonu 2010" oraz integracji.

2. Następnie konkursy: Auto Zlotu, Najlepsza Gleba, Najlepsze Koło, Najładniejszy VAG, Najładniejszy VW, Rzut dojazdówką, Najlepsze Car Audio, Najciekawszy Projekt.

3. Godzina 15:00 zacznie palić się ognisko

4. Impreza planowana jest do godziny 18:00 (bądź też puki nam się nie znudzi )

-_-after party-_- na toruńskiej starówce nawet dla nas będzie niespodzianką, Lokal wybierze się w trakcie imprezy plenerowej.

24:00 "Zakończenie sezonu 2010" Toast za stary sezon

Zasady zachowania w osadzie leśnej barbarka:

1. Z powodu zakazu spożywania alkoholu prosimy o dyskrecje w trakcie jego spożywania.

2. Nie zostawiamy po sobie śmietnika zresztą wszyscy wiedzą o co chodzi.

3. Nie popisujemy się, nie palimy gumy, to nie jest ATS

4. Najważniejsza z zasad !!!! Chce widzieć zadowolone buzie, i gwar dobrej zabawy

Do zobaczenia jutro

[Plan skopiowany z forum Vag Kujawy]

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie