Skocz do zawartości

Audi Q5 - wymiana lamp z przedlifta na polift


hakul

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem nowym użytkownikiem i mam kilka pytań odnośnie wymiany lamp w Audi Q5 2011 r. przedlift na poliftowe.

Kupiłem samochód z uszkodzonym przodem, do wymiany był błotnik, zderzak oraz obie lampy. Stwierdziłem, że założę lampy poliftowe (są ładniejsze, bardziej mi się podobają).
Elektryk podłączył lampy, zakodował i działają, ale wyświetla się cały czas błąd na komputerze, który nie wiadomo jak skasować.

Jakie lampy były:
-ksenon, skrętny
Jakie lampy są:
-ksenon, nieskrętny

Fachowiec stwierdził, że trzeba wymienić moduł BCM (komfortu) na taki, który będzie obsługiwał nowe lampy (czyli wymienić na moduł z polifta), ale nie wiem czy to wystarczy, czy ktoś zna taki temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ..
z zapytaniem 
Mam przed lifta i chce sobie zmienic Lampy na tyle .
same lampy juz posiadam  co wiecej montowales u siebie ?
wiem ze kostki trzeba dokupic , nie jestem pewien co do modulu komfort czy wymaga zmiany. 
i jak ogarnales kodowanie... 
Widzialem na DE sklepach ze sprzedaja dongla ktory po podpieciu do OBD sam programuje  koszt 39 EU...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam, chciałem wymienić lampy z halogenowych na xenon, najchętniej poliftowy q5 2012r. Znalazłem w sprzedaży przewody /przejściówki zamiast wymiany kostki na allegro jakieś 300pln, jak z kompatybilnością i słynnym modułem komfortu życia trzeba coś programować, czy jest pług and play?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie