Skocz do zawartości

2.0BKD prośba o analizę Logów


Kaczma

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.. Prosiłbym aby ktoś kumaty zerknął na logi jakie udało mi się zrobić.. silnik 2.0tdi bkd po zmianie map w vtech szczecin.. nie było do końca wszystko ok wiec podjechałem w szczecinie do człowieka od regeneracji turbin gdyż byłem pewien że turbo siada.. okazało sie że turbo mam w porządku.. wadliwy okazał się sterownik podciśnień.. wymieniłem na nowy.. fakt jest że auto nie do poznania się poprawiło ale problem mam taki że gdy się rozpędzam to jest taki moment - ułamek sekundy jakby przycieło doładowanie po czym czuć że auto jest jakby ciut słabsze ale w notlauf nie wpada.. może ktoś ma jakiś pomysł?

http://vaglogi.pl/log-003_008_011_Fn55g.html

A i wiem że logi nie są zrobione tak jak powinno byc ale od 18.39s jest na 3 biegu i pedał gazu wciśnięty na maksa do 32.74 sekundy.. nie miałem możliwości inaczej tego logować.. robiłem to sam...

W 26.61s widać że turbina osiągnęła granice pomiaru wiec pewnie stąd to "przycięcie doładowania"... Przeglądając logi innych zauważyłem że określacie je jako dobre gdy w grupie 011 wartość aktualnego ciśnienia jest minimalnie wyższa od tego co chce sterownik... u mnie praktycznie cały czas aktualne ciśnienie doładowania jest mniejsze od wymaganego...

Oraz znalazłem na forum że w grupie 008 pozycja Smoke Limitation ma być większa od Torque Limitation... u mnie jest na odwrót.. ale pytanie czy jest to padnięty MAF czy jest to po prostu skutek za małego ciśnienia podawanego przez turbo.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie