Skocz do zawartości

poziomowanie swiatel ksenonowych


tedyhees

Rekomendowane odpowiedzi

witam od 3 dni jestem.posiadaczem.audi a4 b6 2.5 tdi. Nie zauwazylem.by przy odpalaniu auta poziomowaly sie ksenony . Ale gdy dalem auto do zrobienia klimatyzacji wymieniali.czujnik klimy przy chlodnicy chyba musieli zdjac lampe by sie dostac nie jestem pewny po zrobieniu wyskoczyl blad na zegarach od poziomowania swiatel i fakyycznie jedna lampa swiecila nizej. Po podpieciu kompa bledu lampy od kierowcy z poziomowaniem jakies spiecie skasowaniu go kolega to robil mnie mie bylo przy tym lampa wrocila na swoja wysokosc co prawda lewa byla nizej ale.obie sie zrownaly i blad nie swieci na zegarach. Pytanie moje brzmi czemu przy wlaczaniu swiatel swiatla nie robia gora dol automatycznie jakby byly na stale w jednym miejscu ale gdy blad byl to sie zrownaly po wykasowaniu go wiec silowniki jakies tam.dzialaja . Czy tak ppwinno byc czy ten typ tak ma i grzebac dalej wy.iana czujnikow poziomowania itp ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ja w  swoim audi nie mam czegoś takiego. Nie widzę by przy włączaniu świateł  światła robiły góra dól ale jak np jadę gdzieś i wjeżdżam np. na próg to światła opadają niżej a potem wracają na swoja pozycje.. Tez się zastanawiam czy jest ok wszystko. Wiem ze mam problem z czujnikiem poziomowania bo jak załaczam wsteczny to wtedy się zapala błąd na desce. Ale tak poza tym jest ok. Pewnie kwestia wyczyszczenia go.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie