Skocz do zawartości

Auto nie może ruszyć po wrzuceniu jakiegokolwiek biegu


m-juskowiak897

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam pytanie, spotkał się ktoś z takim problemem, że auto po przełączeniu na jakikolwiek bieg, nie chce ruszyć? Zacznę od początku. Audiczke mam od niedawna, 2.0 130 KM w multitronicu, chciałem dziś sprawdzić jak wygląda skrzynka z ECU. Znajdowało się tam troszkę wody, przeczyściłem to. Odłączyłem, przekaźniki 219 i 369 żeby zobaczyć jakie mają styki, wszystko robiłem na odłączonym akumulatorze, by nie porobić żadnych zwarć. Po obejrzeniu wszystkiego, wszystko pozakładałem, wsiadłem do auta i wielki problem. Odpalam silnik wszystko chodzi pięknie,lecz świeci się kontrolka od ESP, zignorowałem to. Wrzucam bieg R i auto nie chce odjechać. Dokładniej, auto tak jakby chciało odjechać ale coś go trzyma.. Nie wiem jak to wyjaśnić, na każdym biegu tak robi.. na biegu jałowym obroty silnika normalnie rosną. Postanowiłem sprawdzić przez komputer co z tą kontrolką od trakcji i jest błąd 01826 (czujnik kata skrętu kierownicy, napięcie zacisku +30), spróbowałem to skalibrować, ale nie da się jak nie mogę ruszyć. Generalnie błąd jeszcze jest od serva (17887), ale wiem ze wcześniej tez było i mogłem się poruszać. Pozdrawiam i czekam na jakiekolwiek informacje. Cześć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie