Skocz do zawartości

Instrukcja obsługi Audi A4 B6


michał YaGODA

Rekomendowane odpowiedzi

serdeczne dziekuje :) sprawdzilem dla pewnosci na innym laptopie z systemem WIN XP i niestety ale to samo, pliki o tej wiekszej wadze poprostu nie chca sie sciagnac do konca :( takze czekam na nowy podzial plikow mozebyc wiecej plikow o mniejszej pojemnosci np. do 30mb max i powinno wtedy chyba juz wszystkim chulac? pZdR 4All:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dołączam sie do prośby o podzielenie instrukcji na mniejsze części i wystawienie jeszcze raz.

Moim zdaniem problem tkwi w tym że jest ustawiony timeout na serwerze i po jego przekroczeniu transfer pliku jest przerywany czego

wynikiem są niekompletne pliki których nie można otworzyć. Zakładam że Ci którzy nie mieli problemów ze ściągnięciem mieli szybkie łącza

do internetu i byli w stanie ściągnąć przed upłynięciem timeout'u.

pozdrawiam,

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dołączam sie do prośby o podzielenie instrukcji na mniejsze części i wystawienie jeszcze raz.

Moim zdaniem problem tkwi w tym że jest ustawiony timeout na serwerze i po jego przekroczeniu transfer pliku jest przerywany czego

wynikiem są niekompletne pliki których nie można otworzyć. Zakładam że Ci którzy nie mieli problemów ze ściągnięciem mieli szybkie łącza

do internetu i byli w stanie ściągnąć przed upłynięciem timeout'u.

pozdrawiam,

Rafał

Pliki zostaną podzielone, ale nie wiem kiedy bo będę musiał je przygotować zupełnie od nowa, co jest niestety czasochłonnym procesem...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, mialem ten sam problem, ale już go rozwiązałem;p

na początku próbowalem pobrać wszystkie pliki odrazu, i oczywiście po pobraniu wyskakiwał mi ten sam komunikat co u was.

Więc podrałem jeszcze raz, ale tym razem wszystkie po kolei, tzn najpierw poczekalem az sie pierwszy pobierze i dopiero rozpoczynałem pobieranie drugiegi i "włala" wszystko gitez majonez dziala;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów, mam prośbę czy mógł by ktoś umieścić tą instrukcje na jakimś innym serwerze typy: "hotfile, rapidshare lub im podobne" spakowane w plik .rar. Z góry dziękuje.

Witam na forum :) Instrukcja nie zostanie zamieszczona na zewnętrznym serwerze, ponieważ przeznaczona jest wyłącznie dla użytkowników AudiTIMES.PL. Masz problemy ze ściągnięciem?

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Nie mogę ściągnąć tych plików powyżej 35 Mb ponieważ jest jakiś określony czas na serwerze na ściąganie i po tym czasie się wyłącza pobieranie plików. Niektórym te pliki się ściągają bo pewnie maja szybsze łącze internetowe niż 1Mbp/s co pozwala się wymieścić w tym czasie. I jeśli można to prosił bym o wrzucenie plików na ten serwer o mniejszej wadze niż 30 Mb, co pozwoli ściągnąć te pliki w wyznaczonym czasie mi i kolegom z forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pliki na pewno zostaną wrzucone na serwer jeszcze raz w mniejszych paczkach - niestety nie wiem dokładnie kiedy uda mi się to zrobić...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie planuję zamieszczać innej wersji niż obecna...

Pozdrawiam

Michał, napisz w pierwszym poście (tym z linkami do zassania), że wszystkie części poza 1,2 i ostatnią wymagają szybszego łącza niż 1Mb/s.

Pliki o pojemności powyżej 37Mb przy wolnym Internecie nie ściągają się do końca i stąd wyskakuje komunikat o błędzie/uszkodzeniu pliku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał, napisz w pierwszym poście (tym z linkami do zassania), że wszystkie części poza 1,2 i ostatnią wymagają szybszego łącza niż 1Mb/s.

Pliki o pojemności powyżej 37Mb przy wolnym Internecie nie ściągają się do końca i stąd wyskakuje komunikat o błędzie/uszkodzeniu pliku.

Stosowna notka została dodana...

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, byłbym wdzięczny jeśli ktoś wrzucił by to na inny serwer albo coś innego bo nie sciągą mi całych plików....

Zacytuję sam siebie:

Witam na forum Instrukcja nie zostanie zamieszczona na zewnętrznym serwerze, ponieważ przeznaczona jest wyłącznie dla użytkowników AudiTIMES.PL.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie