Skocz do zawartości

Instrukcja obsługi Audi A4 B6


michał YaGODA

Rekomendowane odpowiedzi

No to jaki jest inny sposób aby zdobyć tą instrukcje ?

Najlepiej będzie, jak pójdziesz do kogoś kto ma szybsze łącze niż 1 Mb/s i ściągniesz u niego.

P.S Pliki zostaną wrzucone na serwer jeszcze raz w mniejszych fragmentach, jednak nie potrafię powiedzieć kiedy to będzie...

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem jak koledzy powyżej i z niecierpliwością czekam na linki do instrukcji . Widzieliście ile kosztują na aukcjach instrukcje do tego modelu? Mam w jezyku la france a w polskim dać ponad 100zł to trochę drogo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

witam pobiera mi wszystko ale tylko otwiera dwie czesci pierwsza i ostatnia a na reszcie wyskakuje blad pliku masakra

Żeby pobrać wszystkie pliki, musisz mieć łącze szybsze niż 1 Mbit/s.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z przeniesieniem AudiTIMES.PL na nowy serwer, powinna być możliwość ściągania wszystkich plików na łączach 1 Mbit/s i większych - jednak nie mogę tego w 100 % potwierdzić, ponieważ mam łącze 2 Mbit/s. W związku z tym, jeżeli komuś uda się ściągnąć wszystkie pliki do końca na łączu 1 Mbit/s, to niech da znać w tym temacie... ;)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich posiadaczy Audi A4 B6, zamieszczam polską instrukcję obsługi w formacie PDF.

Podziękowania dla D&G ;)

P.S Wszystkie pliki powyżej 37 MB do poprawnego ściągnięcia wymagają szybszego łącza niż 1 Mbit/s.

Pozdrawiam :)

nie mogę ściągnąć tej instrukcji nie wiem dlaczego posiadam internet radiowy 500mega

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie