Skocz do zawartości

Instrukcja obsługi Audi A4 B6


michał YaGODA

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam

Znakomicie że taka instrukcja znalazła się na forum. Jest jednak pewne ale. Są z nią problemy. Przeczytałem wszystkie posty i faktycznie okazuje się że kiedy serwer jest zbyt obciążony to występują błędne pobrania plików. W moim przypadku zrobiłem jednak kilka prób pobrania przy małym obciążeniu i okazuje się że przy łączu rzędu 3 Mb/s pliki pobierały mi się w granicach kilkudziesięciu sekund. Raczej nie jest możliwe aby serwer forum miał taki któtki timeout. Mimo szybkiego pobrania pliki są uszkodzone i niemożliwe do odczytania. Chyba faktycznie najprostszym rozwiązaniem byłoby wrzucenie poprawnych PDFów do jakiegoś archiwum podzielonego najlepiej na małe paczki, dlatego przyłączam się do takiej prośby.

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich posiadaczy Audi A4 B6, zamieszczam polską instrukcję obsługi w formacie PDF.

Podziękowania dla D&G ;)

P.S Wszystkie pliki powyżej 37 MB do poprawnego ściągnięcia wymagają szybszego łącza niż 1 Mbit/s.

Pozdrawiam :)

Dzięki za wstawkę! Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W pierwszym poście została zamieszczona skompresowana wersja instrukcji obsługi, przygotowana przez użytkownika doomelek. Dzięki za włożoną pracę - z pewnością pomogłeś wielu osobom!

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, jestem nowym użytkownikiem, próbowałem ściągnąć instrukcję obsługi do audi a4 b6 lecz bez skutecznie dochodziło do 40-50% i wyskakiwało że ściągnięto, ale nie chciało się odtworzyć...jak miałby ktoś taką instrukcję, to prosił bym o przysłanie mi na mejla, byłbym bardzo wdzięczny, dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich użytkowników, którzy do tej mieli problemy ze ściągnięciem instrukcji, zamieściłem wersję w partach po około 15 MB, przygotowaną przez użytkownika doomelek.

Jeszcze raz dzięki Paweł! :piwo:

Pozdrawiam :cigar:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Super pomysł z tą instrukcją ! Niestety z pierwszej grupy linków nie działają mi 3 ostatnie pliki (pliki, nie linki) a z drugiej grupy wszystkie. Czy ktoś z was ma taki sam problem ?

Edytowane przez Quayas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Super pomysł z tą instrukcją ! Niestety z pierwszej grupy linków nie działają mi 2 ostatnie pliki (pliki, nie linki) a z drugiej grupy wszystkie. Czy ktoś z was ma taki sam problem ?

Nie działają, ponieważ ze względu na Twoją prędkość łącza nie udało Ci się ich ściągnąć do końca. Ściągaj pliki dla wolniejszego łącza, czyli z drugiej grupy - po to one są ;)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dla wszystkich posiadaczy Audi A4 B6, zamieszczam polską instrukcję obsługi w formacie PDF.

Podziękowania dla D&G ;)

Wersja dla szybkich łącz szybszych niż 1 Mbit/s:

Instrukcja_obslugi_Audi_A4_B6_str_1_60.pdf

Instrukcja_obslugi_Audi_A4_B6_str_61_120.pdf

Instrukcja_obslugi_Audi_A4_B6_str_121_177.pdf

Instrukcja_obslugi_Audi_A4_B6_str_178_239.pdf

Instrukcja_obslugi_Audi_A4_B6_str_240_304.pdf

Instrukcja_obslugi_Audi_A4_B6_str_305_369.pdf

Instrukcja_obslugi_Audi_A4_B6_str_372_421.pdf

Wersja dla łącz 1 Mbit/s i wolniejszych, przygotowana przez użytkownika doomelek:

Instrukcja_obslugi_Audi_A4_B6_(str_1-50).pdf

Instrukcja_obslugi_Audi_A4_B6_(str_51-110).pdf

Instrukcja_obslugi_Audi_A4_B6_(str_111-170).pdf

Instrukcja_obslugi_Audi_A4_B6_(str_171-230).pdf

Instrukcja_obslugi_Audi_A4_B6_(str_231-300).pdf

Instrukcja_obslugi_Audi_A4_B6_(str_301-360).pdf

Instrukcja_obslugi_Audi_A4_B6_(str_361-421).pdf

Dla wszystkich osób z wolnymi łączami internetowymi, zamieszczam skompresowaną wersję instrukcji przygotowaną przez użytkownika doomelek. Dzięki Paweł za włożoną pracę - pomogłeś wielu osobom!

Skompresowana wersja instrukcji Audi A4 B6 dla najwolniejszych łącz: Instrukcja_obslugi_Audi_A4_B6_skompresowana_wersja.pdf

Pozdrawiam :)

Mega wielkie dzięki.świetna robota.pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie