Skocz do zawartości

Instrukcja obsługi Audi A4 B6


michał YaGODA

Rekomendowane odpowiedzi

Dla wszystkich posiadaczy Audi A4 B6, zamieszczam polską instrukcję obsługi w formacie PDF.

Podziękowania dla D&G

Wersja dla szybkich łącz szybszych niż 1 Mbit/s:

Instrukcja_obslugi_Audi_A4_B6_str_1_60.pdf
Instrukcja_obslugi_Audi_A4_B6_str_61_120.pdf
Instrukcja_obslugi_Audi_A4_B6_str_121_177.pdf
Instrukcja_obslugi_Audi_A4_B6_str_178_239.pdf
Instrukcja_obslugi_Audi_A4_B6_str_240_304.pdf
Instrukcja_obslugi_Audi_A4_B6_str_305_369.pdf
Instrukcja_obslugi_Audi_A4_B6_str_372_421.pdf


Wersja dla łącz 1 Mbit/s i wolniejszych, przygotowana przez użytkownika doomelek:

Instrukcja_obslugi_Audi_A4_B6_(str_1-50).pdf
Instrukcja_obslugi_Audi_A4_B6_(str_51-110).pdf
Instrukcja_obslugi_Audi_A4_B6_(str_111-170).pdf
Instrukcja_obslugi_Audi_A4_B6_(str_171-230).pdf
Instrukcja_obslugi_Audi_A4_B6_(str_231-300).pdf
Instrukcja_obslugi_Audi_A4_B6_(str_301-360).pdf
Instrukcja_obslugi_Audi_A4_B6_(str_361-421).pdf


Dla wszystkich osób z wolnymi łączami internetowymi, zamieszczam skompresowaną wersję instrukcji przygotowaną przez użytkownika doomelek. Dzięki Paweł za włożoną pracę - pomogłeś wielu osobom!

Skompresowana wersja instrukcji Audi A4 B6 dla najwolniejszych łącz: Instrukcja_obslugi_Audi_A4_B6_skompresowana_wersja.pdf


 

Instrukcję mogą pobrać tylko zarejestrowani użytkownicy. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się tutaj.

  • Like 3
  • Upvote 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie działa :(

Kliknij prawym przyciskiem na plik z instrukcją i wybierz z menu: Zapisz element docelowy jako.... Po ściągnięciu pliku otwórz go za pomocą programu Adobe Reader.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kliknij prawym przyciskiem na plik z instrukcją i wybierz z menu: Zapisz element docelowy jako.... Po ściągnięciu pliku otwórz go za pomocą programu Adobe Reader.

Pozdrawiam :)

Proszę o dodatkowa podpowiedź - nie ściąga mi pliku do końca.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o dodatkowa podpowiedź - nie ściąga mi pliku do końca.

Pozdrawiam

Być może podczas ściągania przez Ciebie instrukcji akurat padł serwer. Spróbuj ściągnąć jeszcze raz - sprawdzałem i wszystko zasysa do końca ;)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może podczas ściągania przez Ciebie instrukcji akurat padł serwer. Spróbuj ściągnąć jeszcze raz - sprawdzałem i wszystko zasysa do końca ;)

Pozdrawiam :)

Niestety tak jak wczoraj ściąga 50 -60% i po wszystkim. Proszę o jeszcze inne podpowiedzi. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak jak wczoraj ściąga 50 -60% i po wszystkim. Proszę o jeszcze inne podpowiedzi. Pozdrawiam

Wspomniany przez Ciebie błąd istnieje pod Operą - sprawdzałem przed chwilą i na Firefox oraz Internet Explorer ściąga do końca...

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspomniany przez Ciebie błąd istnieje pod Operą - sprawdzałem przed chwilą i na Firefox oraz Internet Explorer ściąga do końca...

Pozdrawiam :)

Dzięki za wszystkie podpowiedzi, ale własnie ganiam na Firefoxie i Internecie Eksplorer , staję na uszach ,żeby ściągnąć i niestety jak zwykle 50 - 60%. Dla porównania ściągnąłem instrukcje dla a4 b5, poszła cała. Zgłupiałem do reszty. Może koledzy mają jakieś pomysły. Pozdrawiam

Poradziłem sobie , zamiast na kompie z Vistą z pełnymi aktualizacjami , ściągnąłem z komputera na XP i na firefox 2.0. Bez żadnych problemów. Serdeczne dzięki.

Edytowane przez kolumb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie podpowiedzi, ale własnie ganiam na Firefoxie i Internecie Eksplorer , staję na uszach ,żeby ściągnąć i niestety jak zwykle 50 - 60%. Dla porównania ściągnąłem instrukcje dla a4 b5, poszła cała. Zgłupiałem do reszty. Może koledzy mają jakieś pomysły. Pozdrawiam

Poradziłem sobie , zamiast na kompie z Vistą z pełnymi aktualizacjami , ściągnąłem z komputera na XP i na firefox 2.0. Bez żadnych problemów. Serdeczne dzięki.

Przed chwilą sprawdzałem i również pod Operą ściąga OK - komputer z Vistą. Po prostu bardzo dużo ludzi zasysa ten plik i to może być po części przyczyną... Najważniejsze, że udało Ci się go ściągnąć do końca... :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowalem ściągać jak wyzej napisano i nic.. wyskakuje mi ze 'wystapil problem z plikiem' a dodam ze probowalem przez explorera opere mozille i na dwoch roznych kompach, moze ktos pomoze??:)

Przed chwilą sprawdzałem i ściąga do końca - jeżeli problem ze ściągnięciem instrukcji wystąpi u większej liczby użytkowników, to pliki zostaną wrzucone na serwer jeszcze raz... dlatego proszę o informacje, kto jeszcze ma problemy podczas ściągania.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety u mnie to samo co u kolegów wyżej, próbuje od kilku dni lecz niestety pliki dociągają się do ~90% nieraz więcej ale nigdy 100%.

Jedynie pierwsze 2 części poszły w całości.

Także czekamy na podpowiedzi jak pobrać w całości.

(a może wrzucenie na jakiś serwer zewnętrzny typu rapid lub hotfile było by rozwiązaniem?)

Pozdrawiam i mimo wszystko dzięki za tą instrukcje bo odwaliliście kawał dobrej roboty! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety u mnie to samo co u kolegów wyżej, próbuje od kilku dni lecz niestety pliki dociągają się do ~90% nieraz więcej ale nigdy 100%.

Jedynie pierwsze 2 części poszły w całości.

Także czekamy na podpowiedzi jak pobrać w całości.

(a może wrzucenie na jakiś serwer zewnętrzny typu rapid lub hotfile było by rozwiązaniem?)

Pozdrawiam i mimo wszystko dzięki za tą instrukcje bo odwaliliście kawał dobrej roboty! :)

Musisz spróbować ściągać pliki w różnych godzinach, ponieważ serwer w godzinach szczytu jest bardzo przeciążony - stąd problemy z pobieraniem instrukcji.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mi też nie ściąga do końca. A ściągnięte pliki się nie otwierają. Zaktualizowałam nawet Aboder reader i nic.

Przed chwilą ściągnąłem wszystkie części i wszystkie ściągają się do końca i otwierają - nie mam pojęcia dlaczego u Ciebie nie chcą :blink:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wi tam ja rowniez probuje to sciagnac od 3 godzin uzywalem juz 3 przegladarek i powiem tak ze wszystkie czesci o pojemnosci ponizej 37mb sciagaja sie cale i bez problemow natomiast pozostale niestety nie, opera wysypuje ze wystapil blad, IE sciaga do konca ale nie idzie otworzyc Adobe bo wyskakuje ze plik jest uszkodzony i nie dalo sie go naprawic. uzywam WIN 7. i szczerze nie mam pomyslow juz na pozostale pliki :( moze mija czas servera przy sciaganiu tych plikow? ja mam niestety NEO 1mb tylko :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wi tam ja rowniez probuje to sciagnac od 3 godzin uzywalem juz 3 przegladarek i powiem tak ze wszystkie czesci o pojemnosci ponizej 37mb sciagaja sie cale i bez problemow natomiast pozostale niestety nie, opera wysypuje ze wystapil blad, IE sciaga do konca ale nie idzie otworzyc Adobe bo wyskakuje ze plik jest uszkodzony i nie dalo sie go naprawic. uzywam WIN 7. i szczerze nie mam pomyslow juz na pozostale pliki :( moze mija czas servera przy sciaganiu tych plikow? ja mam niestety NEO 1mb tylko :(

W najbliższym czasie pliki zostaną podzielone na mniejsze części i wrzucone na serwer jeszcze raz...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie