Skocz do zawartości

Audi a6 1.8 benzyna - czy padła automatyczna skrzynia biegów?


maxx

Rekomendowane odpowiedzi

potrzebuję waszej pomocy założyłem gaz do audi a6 2003 1.8 benzyna i już nie mogę wyjechać z warsztatu , podobno poszła skrzynia !! zero reakcji , nie wiem gdzie znajdę dobrego fachowca w Łodzi i na ile muszę być przygotowany ? serdecznie dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim napisz dokładnie co się dzieje w samochodzie i na jakiej podstawie twierdzisz, że to skrzynia? I czy przed wyjazdem z warsztatu wszystko było OK, a po założeniu samochód padł? Jeżeli tak, to czy nie zastanawiałeś się, że to oni mogli coś sknocić?

P.S Tutaj masz listę warsztatów zajmujących się naprawą automatycznych skrzyń biegów - link. Życzę Ci, żeby to jednak nie była skrzynia...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

RadekA6 ma rację - najpierw daj logi. przynajmniej statyczne, tutaj masz instrukcje jak wykonac:

http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=53752&start=0

jak masz uszkodzana skrzynie to musisz miec jakies bledy w bloku 02 AUTO TRANS - bedziemy mieli jakis obraz jesli chodzi o same bledy zapisane w komputerze. sam przerabialem w ciagu ostatnich dni temat TIPTRONICA wiec opisz cos bardziej szczegolowo co sie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie