Skocz do zawartości

Audi A3 8P jedyne w polsce na Audi A5

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć 

Posiadam Audi A3 8P , 2.0 diesel 170km, 2007 r., 220 000 tys km, którego nie zamierzałem sprzedać lecz zawsze marzyłem o audi a5 i uznałem że pora spełnić marzenie zanim będzie za późno.
Dlatego też chce wymienić swoje audi a3 na a5. W audi jest bardzo dużo zrobione, zdjęcie postaram się wrzucić jak najszybciej się da.

Ogólnie audi było w oryginalnym s-line, pomimo że w środku były skóry to uznałem że zmienię środek... 15 tys zł później całe wnętrze auta zostało obszyte alcantarą ze wzorem z audi rs5.

Radio zostało wymienione na tablet, oryginalne radio posiadam można sobie wstawić z powrotem 
Nie dawno był robiony rozrząd i auto śmiga, nigdy nie miałem z samochodem najmniejszych problemów choć słyszałem że te silniki są awaryjne, ale tak jak mówię auto chodzi jak zegarek szwajcarski, a nawet lepiej. 
może nie robiłem jakoś dużo bo planowałem wymienić kierownicę do kompletu oraz wymienić lusterka na podgrzewane i samo ściemniające, ale to już dla nowego właściciela.
Nie zmieniałem dużo za to dużo zainwestowałem, a raczej wydałem, było do wspomniane 15 tys za obszycie w najlepszej firmie tapicerskiej w europie (informacje w wiadomości prywatnej) oraz 1200 zł za tablet dedykowany do tego modelu auta wraz z kamerą cofania.
Do odświeżenia pozostaje lakier którego nie zdążyłem poprawić, chodzi o ryski których nie widać gołym okiem, ale z bliska już tak, ja planowałem pomalować całe auto ponieważ są na całym samochodzie, także koszt około 5 tys zakładam, rozważałem także położenie foli w kolorze auta (białym) podobno grube folie zakrywają takie właśnie rysy.
Opisałem ogólnie większość rzeczy więcej informacji pod telefonem który podaje w wiadomości prywatnej  
Wartość auta wyceniam na 30 tys zł 35 jeśli odnowię lakier.
Interesuje mnie Audi A5 2.0 biała lub czarna, środek jest bez znaczenia, najlepiej po lift choć wiem że są za dużo droższe. mogę dopłacić maks 10 tys zł ale wolał bym bez dopłat.
Rozważę każdą propozycje dlatego nie precyzuję dokładnie jakie ma być to audi a5 .

pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.