Skocz do zawartości

Błąd żarówki - podświetlenie tablicy - Q7 - Prosze o pomoc


bartoszrutana

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich i potrzebuje pomocy:

Opis problemu: 
Chciałem zmienić na ledy podświetlenie w moim Q7. Jedna żarówka zwykła działała a drugiej nie miałem w ogóle.
Kupiłem żarówkę led jak na zdjęciu niby z CAN BUS i założyłem do oprawek. Zamontowałem i nic - NIE ZAŚWIECIŁY.
Testowałem na zapalonym aucie, przełącznik świateł był na światłach mijania - NIE na Auto.

Jedną wyciągnąłem a drugą kilka razy wyciągałem żeby sprawdzić czy dobrze styki dotykają do miejsca styku i tylko raz
udało się, że led mrugnął i koniec. Przestało świecić wogóle, błąd na wyświetlaczu żarówka tablicy rejestracyjnej zaświeciła.

Pomyślałem, że zostawię zwykłe żarówki standardowe i wsadziłem. Niestety już podświetlenie tablicy nawet na normalnych żarówkach standardowych
nie zaświeciło. Sprawdzałem tylnie bezpieczniki w bagażniku, każdy po kolei, wszystkie są ok. Nie wiem dokładnie jaki bezpiecznik w Q7 odpowiada za podświetlenie tablicy
rejestracyjnej ? Ktoś może wie który to dokładnie bo w książce nie jest wyraźnie podane, czy on jest podciągnięty może pod bezpiecznik otwierania klapy tylniej (ja mam automatyczne otwieranie klapy) ?

Na zdjęciu załączam te żarówkę led, którą kupiłem i zwykła.

Proszę dajcie znać jak ten błąd żarówki usuwa się ? czy to samo ma zniknąć jak założę nowe, zwykłe żarówki ?

Dajcie proszę znać bo za chwilę mi mandat wstawią jak się doczepią za brak podświetlenia :/

Pozdrawiam wszystkich ...

IMG_4511.jpg

IMG_4512.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie