Skocz do zawartości

Brak Bluetooth w Audi 6 C6 pomocy


Lukaszk1711

Rekomendowane odpowiedzi

Ze swojej strony polecam Ci transmiter bluetooth Xiaomi RoidMi 3S, który wkładasz do zapalniczki samochodowej. Bardzo fajnie działa i do tego może ładować 2 telefony naraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, michał JAGODA# napisał:

Ze swojej strony polecam Ci transmiter bluetooth Xiaomi RoidMi 3S, który wkładasz do zapalniczki samochodowej. Bardzo fajnie działa i do tego może ładować 2 telefony naraz.

Dziękuję bardzo juz wątpiłem w te forum 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Cześć, ja do A6 C5 do radia Audi Concert podpiąłem emulator zmieniarki: https://sklephadron.pl/emulator-zmieniarki-bt/4264-emulator-zmieniarki-xcarlink-usb-dedykowany-dla-vw-audi-skoda-seat-8pin.html. Trzeba tylko zobaczyć, czy masz gniazdo na zmieniarkę i ile ma PIN-ów. Jest trochę zabawy z podłączaniem tego, ale bez elektryka da radę. Samą kostkę emulatora polecam podwiesić pod schowek, najlepiej na śrubki (po wywierceniu otworów). Ogólnie korzystałem z tej instrukcji: https://www.kreatywnezycie.pl/jak-zamontowac-emulator-zmieniarki-w-audi-a4-b6/

Po kilku miesiącach od zamontowania emulator nadal działa bez zarzutu. :) Muzykę puszczam ze Spotify - przyciskami z radia da się przełączać utwory i cofać do początku bieżącego utworu. Testowałem na Anroid i iOS

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

W schowku masz wejscie MMI kup sobie tylko kabel do rozszeżenia jest tego sporo koszt około 100 pln. Trzeba jeszcze aktywować VCDS-m funkcje i bedziesz miał źródło aux o wyboru dodatkowe w MMI niestety nie da rady przełączać utworów na spotyfire kierownicą oraz nie wyświetla tytułów ale zato jakość jest spoko dużo lepsza niż z transmitera

pozdrawiam

 

2022-01-27_18-35-23.png

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie