Skocz do zawartości

Problem z uruchomieniem silnika


Bartq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jak wyżej, po przekręceniu kluczyka nie gaśnie kontrolka alternatora + check engine... Próba uruchomienia jest niemożliwa... Na dodatek nie mogę podnieść maski - prawdopodobnie linka jest zerwana? Auto to B6 z 2004 roku... Jakieś sugestie? Mechanik pewnie jak nic, ale holowanie może być utrudnione, bo automat.

Aha, przy drugiej próbie odpalenia silnika udało mi się go uruchomić, ale dosłownie po paru sekundach zgasł.

Edytowane przez Bartq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jak wyżej, po przekręceniu kluczyka nie gaśnie kontrolka alternatora + check engine... Próba uruchomienia jest niemożliwa... Na dodatek nie mogę podnieść maski - prawdopodobnie linka jest zerwana? Auto to B6 z 2004 roku... Jakieś sugestie? Mechanik pewnie jak nic, ale holowanie może być utrudnione, bo automat.

Aha, przy drugiej próbie odpalenia silnika udało mi się go uruchomić, ale dosłownie po paru sekundach zgasł.

ja bym sprawdził VAGiem a co do maski to musisz zapytać gdzieś w jakimś serwisie ASO może alternatywne otwieranie maski bo takie musi być. np w starym golfie 2 zdejmowało się znaczek w atrapie i juz był dostęp (niedawno tak otwierałem koledze) a w a4 to nie wiem ale musisz podkombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie