Skocz do zawartości

Tryb jazdy "D" - nie pokazuje numeru biegu.


mobil.001

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry.

Czy w skrzyni automatycznej (8 bieg) Audi Q5 2.0 TFSI quattro 2013r w trakcie jazdy w trybie Drive powinien się wyświetlać aktualny bieg na wyświetlaczu między zegarami?

Moje pytanie wzięło się stąd,iż u mojego sąsiada w takim samym modelu tylko rocznik 2010 i skrzynia (7 bieg) w trakcie jazdy pokazuje aktualny bieg. 

Z góry dziękuję za wszelkie informację.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Dzięki. Tak jest właśnie u mnie. Tylko mnie zastanawia dlaczego u mojego sąsiada pokazuje. Czy to zależy od rocznika,modelu skrzyni,oprogramowania.

Mam wersje USA u niego PL. Może to jest przyczyna. 

W codziennym użytkowaniu nie ma to dla mnie większego znaczenia oprócz zwyczajnej ciekawości.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak napisałeś, sąsiad ma zupełnie inną skrzynie i dlatego inaczej pokazuje - ot cała tajemnica, i nie ma to nic wspólnego z wersją USA-PL.

A tak na marginesie, to chyba mamy identyczne bryczki :rolleyes:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

nie ma czegoś takiego jak wersja USA - to że była wyprodukowana na rynek USA to nie znaczy że jest taka wersja, do USA szły bardziej wyposażone auta z większymi ogólnie silnikami (diesel był tam tylko 3 litrowy w modelu 8R) i "lepszymi" skrzyniami (tiptronic w wersji 8R) i poza światłami tylnymi i diodą obrysówki w przedniej lampie niczym się nie różniły te auta (kierunkowskaz czerwony w tylnej lampie który migał razem ze światłami stopu), każde audi jest produkowane w europie

w wersji 80A czyli nowy model silniki były tylko 2,0 benzyna i SQ5 z silnikiem 3,0 benzyna - inne nie były dostępne

Edytowane przez Kulon
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie