Skocz do zawartości

Audi Q5 FY (2017) - kupić nie kupić?


radzioslawy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich serdecznie. 

Rozglądam się właśnie za Q5ką i znalazłem w roczniku 2017 z przebiegiem 61 tys. km jeżdżone w leasingu. To chyba jest pierwszy rok tego rocznika. Dodatkowo miała małe zdarzenia drogowe wyceniane na 7-10k pln zgodnie z raportem z serwisu bez wystrzałów poduszek i pękania szyb. Auto jest w Autoryzowanym Salonie Audi. Poczytałem chwilkę o salonie, poczytałem chwilkę o modelu samochodu no i teraz mam zagwozdkę co robić, a pytań pojawiło się dużo, oto kilka z nich:

1. Czy brać auto po zdarzeniach drogowych zważywszy, że wszystko było wymieniane w ASO na oryginalne części?

2. Czy brać w Autoryzowanym Saonie, a może jednak od osoby prywatnej, bo to może pewniej, ktoś bardziej dbał, itp.?

3. Ma pełną historię serwisową, tylko czy wierzyć tym wpisom o wymianach oleju, filtrów, itp. ?

4. A może jednak to model nietrafiony i szukać czegoś innego, może młodszego, albo starszego?

5. Czy to jest awaryjny egzemplarz, tj. czy jak się na niego zdecyduję to będę ASO odwiedzał częściej niż 1x w miesiącu?

Dzięki z góry za każde info, będzie bardzo pomocne. Pozdrawiam i miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja aktualnie ściągam z USA jest juz oclona i czeka na wyjazd z Bremen..... tak ze we wtorek ją będę miał u siebie mam do wymiany drzwi prawe tyl przód i regeneracja kurtyn 

z tego co poczytałem posprawdzałęm bardzo sie opłaca sprowadzic z stanów 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

opłaca się jak tanio kupisz

ogólnie auta w USA poszły mocno w górę, dolar też, transport z zachodniego wybrzeża to też jakieś pomylenie na chwilę obecną

oczywiście w dalszym ciągu da się coś taniej wyrwać ale nie można mieć ciśnienia w tym zakresie - jak masz ciśnienie to płacisz słono

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie