Skocz do zawartości

Trudny przypadek audi a4


Krystian92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, 

 

Jestem posiadaczem audi a4 b9 allroad od 17 kwietnia tego roku. 

Samochód kupiony od dealera w Lublinie w ramach audiselectplus. Mam następujący problem z samochodem. Auto w pewnym momencie traci moc na komputerze pojawiają się jeden po drugim błędy łącznie około 9 m.in. (esc:usterka, hamulec postojowy:usterka, obroty silnika 3800 1/min, napęd:usterka, system start-stop:usterka, audi pre-sense: obecnie ograniczone). Samochód był holowany do serwisu trzykrotnie. Za pierwszym razem(6.07.21) zwrócili auto po jednym dniu – jedynie zrobili zmianę oprogramowania. Drugi raz samochód stanął na drodze ekspresowej (18.07.21) samochód od tego dnia był w serwisie 17 dni. Został wymieniony sterownik po czym auto pokazywało jakieś błędy ( informacje od doradcy) znowu zmienili oprogramowanie i oddali mi samochód to był wtorek 10.07.21 a następnego dnia 11.07.2021 samochód zatrzymał się po raz kolejny. Nie wiem czy zrobiłem tym autem pełne 100 km od poprzedniego odbioru. Po wczorajszym telefonie dowiedziałem się od doradcy że do auta nawet nikt nie zajrzał i nie wiadomo kiedy zajrzy bo warsztat jest przeładowany. 

Pytanie do Was czy miał ktoś podobną sytuacje? Co można zrobić w takiej sytuacji? czy jest możliwość zwrotu pojazdu jeśli został kupiony na firmę ale jego użytkowanie jest ograniczone przez powtarzające się usterki

temat zamieściłem w ogólnym dziale ponieważ zależało mi aby post zobaczyło jak najwięcej osób

Z góry dziękuje za pomocne odpowiedzi 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie