Skocz do zawartości

Moja pierwsza A6


mariogt

Rekomendowane odpowiedzi

witam Was wszystkich i pozdrawiam.

od miesiąca jestem posiadaczem pięknej a6 i mam pare pytań co do paru spraw .2,5 tdi 150km 99r

wymieniłem rozrząd tydzień temu i zauwarzyłem że po wymianie nie zmienia tak płynnie biegów jak przed wymianą.podczas wymiany rozrządu uleciało nam troche oleju z chłodnicy( który był dość ciemny) miał na to wpływ?? gdzie można sprawdzić stan oleju w skrzyni i jak go wymieńić , na jaki??

Kolejny problem to z głównego koła zamachowego wysuwała sie dziwna część która zniszczyła osłonę silnika i zaczeła niszczyć (wycierać ) przewody od klimatyzacji!!! część ta wygląda jak kołnierz z blachy wciśnięty w te koło nie była rzadną śrubą zamocowany a z przodu ma trzy płaskie w postaci trójkąta blachy. teraz tego nie montowałem bo boję sie że całkiem uszkodzi mi klime.Co to takiego???

Bardzo Dziękuje za pomoc

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 4 lata później...

Witam

Jestem świeżym posiadaczem A6 c5 2,4 benzyna i nie wiem jakie najlepiej kupić opony na zimę.

Co powiecie o Dayton DW510 EVO195/65 R15 91 T

Edytowane przez dzideknr1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Akurat temat zimowych opon będzie teraz na czasie, więc może odpowiem bo się przyda: na dobrych oponach nie warto oszczędzać, też stoję przed wyborem marki i padnie chyba na jeden z modeli Nokian, co prawda droższe, ale zbierają bardzo dobre opinie.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie