Skocz do zawartości

Martwe MMI


Michalml

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie mam problem z MMI.

Brak jakiejkolwiek reakcji ekranu. po wcisnięciu przyciskiem "on" słychać HDD jak się załącza po chwili milknie i nic.

Panel centralny jest martwy. DVD ma brak podświetlenia ale płytę można włożyć lub wyjąć, zmieniarka podświetlona i można również płyty wkładać lub wyciągać.

Płytke panela centralnego wyciągałem w celu sprawdzenia. Wygląda jak nowa żadnych śladów zalania czy uszkodzeń. Wzmacniacz Bose również wyciągałem i sprawdzałem nie ma mowy o jakimkolwiek zalaniu. Pętla światłowodu  jest ok VCDS pokazuje, że nie ma przerwy w na magistrali optycznej. Dodatkowo zamykałem pętle przy każdym module niestety nic to nie dało.

Bezpieczniki sprawdziłem wszystkie jakie były kilka razy i nie znalazłem żadnego przepalonego.

Pętla światłowodu działa i kiedy światłowód wypinałem widać że z każdego modułu  wychodzi światło i w kablu też się pojawia.

Niestety nie mogę się połączyć VSDS z żadnym modułem poza 19- Can Gateway reszta ma status:

5f Elektro.informacji - nie może być osiągnięty

0e Media Player 1- nie może być osiągnięty

47- System nagłaśniający- nie może być osiągnięty

56-radio- nie może być osiągnięty.

Już nie wiem gdzie szukać.:( 

Dodam, że zanim zdechło mmi miałem słaby akumulator który podładowywałem aby uruchomić auto. Akumulator był wątpliwej jakości więc wymieniłem na Varte taką jaka powinna być.

Może gdzieś indziej muszę szukać.

Ekran nie raguje jeszcze tylko jego nie wyciągałem chyba. Może ktoś pomóc każda myśl lub link się przyda.

Auto to Audi q7 4,2 tdi 2010r

Z góry dzieki 

 

 

20220114_161409.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie