Skocz do zawartości

Moduł bluetooth Audi Q5 2010 rok


afgi79

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy,

Mam problem z połączeniem telefonu przez bluetooth. Mam radio Symphony 3. Po wejściu w menu TEL widnieje informacja, że telefon nie jest podłączony. Telefon nie wykrywa sygnału bluetooth z radia, nie mam też żadnej instalacji w podłokietniku, ani AMI w schowku. Po podłączeniu VCDS nie łączy się z modułem bluetooth.

I teraz pytanie. Gdzie w Q5 z 2010 roku powinien być moduł bluetooth? Chciałbym sprawdzić czy w ogóle tam jest, a jeśli jest, to dlaczego nie działa. Dodam, że sprawdzałem już pod fotelem kierowcy i pasażera - tam go nie ma.

Czy ktoś miał może podobny przypadek?

Bardzo proszę o pomoc i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie kumam tego rysunku. Czy z niego nie wynika, że ten moduł jest gdzieś w konsoli środkowej? No i skoro nie ma bluetooth, AMI oraz instalacji w podłokietniku, to jak inaczej podłączyć telefon? 

Dodam, że w podsufitce są mikrofony, a na kierownicy klawisz do sterowania głosem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Cześć,

odświeżam temat, jestem nowym posiadaczem audi Q5 8R z 2010 roku,

mam ten sam komunikat- Telephone not installed,

wiem że powodem jest brak modułu bluetooth gdyż pierwszy wlaśniciciel zrezygnował z doposażenia auta w ten moduł (uwczesny koszt 2tys PLN).

Przeglądałem google i allegro i są jakieś moduły, natomiast jest informacji że pozwoli to na połączenie telefonu i  będzie to działać  jako odtwarzanie muzyki. Głównie zależy mi jednak na zestawie głośnomówiącym (zważywszy na fakt że za korzystanie z telefonu będzie teraz 12 pkt..)

Czy ktoś może mi łatwy sposób odpowiedzieć jaki konkretnie moduł kupić i gdzie się go wczepia?

Czy trzeba dodatkowo zmieniać coś w ustawieniach radia?

Poniżej scrn mojego numeru seryjnego radia:

Radio No: 8T1035186P

Display No: 8T0919603F

HW: H07

SW: 0350

Dziękuję za rozjaśnienie tego tematu.

20220920_121031.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie