Skocz do zawartości

Brak lewego światła dziennego


cezarg1410

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Rzecz tyczy się Audi Q5 z 2010 roku. Auto ma światła ksenonowe z dziennymi LED.

Kilka dni temu lewy LED przestał świecić a na desce wywaliło komunikat o usterce tego światła. Z tego co czytam: najprawdopodobniej winny będzie moduł LED w tej lampie.

I tutaj kilka pytan:

1. Czy w przedlifcie występowało kilka wersji tych modułów czy muszę kupić jakiś konkretny jaki jest w aucie?

2. Jesli muszę kupić konkretny: czy da się sprawdzić jaki tam jest w jakikolwiek inny sposób niż wyjmując lampę?

3. Czy naprawdę żeby wyjąć lampę muszę zdjąć zderzak? Jak trudne to jest ? Mam spore doświadczenie w naprawach w aucie.

4. W którym miejscu lampy jest ten moduł?

Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam

Edytowane przez cezarg1410
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ups... musiałem wyłączyć powiadomienia o odpowiedziach, bo nie byłem świadom, że ktoś mi tu coś odpisał :)

@steve69 dzięki bardzo za fajną serwisówkę. Przybliżyło mi to gdzie ten moduł się znajduje.

@DarekSzelesr będę bardzo wdzięczny. Mam napisać PW?

Ogólnie auto jest teścia, a nie moje - widujemy się w weekendy więc miałem nadzieję, że kupię nowy moduł, pojadę tam, wymienię i z głowy. 

Ale z tego co piszecie robota będzie na dwa razy: najwważniejsze to ustalić co tam fabrycznie siedzi.

No ale trudno - do zrobienia. Dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie