Skocz do zawartości

jakie amortyzatory ?? a jakie tarcze i klocki??


mwmisiek82

Rekomendowane odpowiedzi

witam! szukam info nt. amortyzatorów do a4 b5tdi. czy kupić KAYABA czy jakies inne np. SASCH?? gazowe czy olejowe?? a co z tarczami i klockami ? czy to prawda ze wymiana klocków tarcz i amortyzatorów z częściami to koszt ok 2000zl - 2300zl???? aha czy jeżeli stuka mi lewy górny wahacz mogę tylko jego wymienić czy muszę cały komplet? pozdro i czekam na odp... POTRZEBOJE SZYBKIEJ ODP PLISSS BO MI ANDZIA KLĘKA :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o amortyzatory to fabrycznie montowane są amorki gazowe firmy SACHS, Monroe lub Bilstein.

Co do tarcz i klocków, fabrycznie montowane są firmy ATE - są to tarcze i klocki z wyższej półki. Jeżeli chcesz zaoszczędzić spokojnie możesz zamontować firmy TRW.

Co do wahacza, spokojnie możesz wymienić jeden, tylko musisz pamiętać, żeby zrobić to jak najszybicej.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej! zrobione, tarcze klocki TRW a amorki to Kayaba, wahacz wymieniony, autko smiga fajnie, :)..... i jestem lzejszy o 2 tysiaki :/ .... pozdrowionka , aha jeszcze doszly gumki amortyzatorow i plyn hamulcowy. calkowity koszt wymiany to

2350 zl. duuużoo :(:(:(:(

Edytowane przez michał JAGODA#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

ja na duzy remont kupilem komplet zawieszenia razem z koncowkami drazkow kierowniczych KRAFTA , tarcze tyl i klocki takze. noo i piszczy mi tyl :( przegrzalem raz i no trudno dojade je do konca. przod mam boscha wentylowany jest jak orginalne tarcze wiec super . amorki i sprezyny nie zmienialem sa w dobrym stanie sie niewypowiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jęśli chodzi p amortyzatory do Audi A4 B5 to polecam amortyzatory z firmy Monroe , jeżdżę na nich już od roku i doskonale się spisują. Można je zakupić w tym sklepie internetowym http://motobajery.pl/amortyzator-audi-a4-nd-9599-tyl-gaz-monroe-szt-monroe-23817-p-9900.html .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

kupuje ktos moze gwintowane? jesli tak to jaka firma gdzie i co kolwiek wiecej by mogl sie wypowiedziec to prosze o info. mysle nad nimi od wakacji ale dop w wakacje moze bym zakupil :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Niekoniecznie wymiana zawieszenia i zestawu hamulców musi wiązać się z takimi dużymi kosztami. Nie zawsze trzeba brać wszystko co najdroższe, a poszukać dobrych odpowiedników. Ja niedawno robiłem to co piszesz w swoim Audi i jeżeli chodzi o hamulce założyłem a tył zestaw Kamoka (z polecenia znajomego mechanika) - koszt z robotą 350 zł, do tego sprężyny Kayaba po niecałe 100 zł sztuka i wszystko w jak najlepszym porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie