Skocz do zawartości

michał JAGODA#

Z jakiej przeglądarki internetowej korzystacie?

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem ciekaw z jakiej przeglądarki internetowej korzystacie? Według statystyk za wrzesień 2010, najwięcej użytkowników AudiTIMES.PL korzystało z przeglądarki Firefox 48 %. Na następnych miejscach są: Internet Explorer 27 %, Opera 14 %, Google Chrome 9%, Safari 1%.

Przez ostatnie kilka lat używałem Opery, ponieważ była prekursorem większości rozwiązań, które stosowane są w dzisiejszych przeglądarkach. Niestety ostatnie problemy z jej stabilnością oraz z wyświetlaniem niektórych stron, zmusiły mnie do poszukania alternatywy. W tej chwili używam Google Chrome i jestem bardzo z niej zadowolony :P A jak to wygląda u Was? ;)

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Generalnie na zwykłym komputerze używam Firefox'a z przyzwyczajenia. Generalnie z komputerami bardzo się nigdy nie zaprzyjaźnię. Jeśli przeglądam coś z telefonu lub tabletu, to Safari.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Google Chrome dev 7.0.536.2, + iPhone - Safari.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie nic się nie zmieniło, dalej Chrome.

Statystyki (z zeszłego miesiąca) z mojej strony również pokazują że króluje Firefox

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

z chroma, niby jest zasobożerny ale firefox jak się zamuli to zmiłuj się panie, gorzej jak reklamy w polsacie xd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
O 13.09.2016 o 14:45, high5 napisał:

ale firefox jak się zamuli to zmiłuj się panie, gorzej jak reklamy w polsacie xd

Oj tak :lol: dlatego też z niego już dawno nie korzystam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

chcieli dobrze a wyszło jak wyszło, przedobrzyli jej rozbudową. szkoda że na równi z nowościami nie szła optymalizacja ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja używam zamiennie Mozilli i Opery, Opery do przeglądania neta, a na Mozille jest więcej dodatków jeżeli chodzi o np. multimedia. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Firefox, dlaczego dział na luzie śpi? Trzeba go obudzić!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.