Skocz do zawartości

Czym jeździłeś zanim kupiłaś/eś Audi?


mehow

Rekomendowane odpowiedzi

Czym jeździłeś zanim kupiłaś/eś Audi?

Ja jeździłem Audi 100 C4, 2.0E 120KM, 12L benzyny to brał na mieście, co tydzień tankowanie. Radość z "odciny" bezcenna. :crazy: Nie to co teraz... diesel. :tongue_fierce:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seat Leon 20VT: Auto było świetnie wyczuwalne, czułem się dosłownie zasymilowany z tym samochodem podczas jazdy, przewidywalne w zachowaniu auto, bardzo twarde zawieszenie, co dla kierowcy jest zaletą a dla pasażera udręką.

VW Scirocco 2.0: Auto mamy, 200KM i tylko 2,4cm węższe od mojego obecnego. Uwielbiam kierownicę w tym aucie łamaną u dołu, świetna skrzynia DSG, taki ładniejszy golf.

BMW X5 M-Pakiet: Nie lubię terenówek, ogromne to takie, mimo wspomagania, po tygodniu jazdy przyrost mięśnia w łapie + 10cm, lusterka wielkie jak w tirze. Na plus to to, że jadę i nie przejmuję się dziurami, których we Wrocławiu jest jak po bombardowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeździłem przede wszystkim Matizem - zwanym helmutem lub bardziej pieszczotliwie helmucikiem ;) Trzaskany i bity ze wszystkich stron, do dziś jest jeszcze na chodzie i dumnie pręży swój piękny, złoty pyszczek pożądany przez wszystkich fanów motoryzacji... :tongue_fingersear:

Pozdrawiam :cigar:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ford Sierra 2.0 OHC ostatni model produkcji ... mniam - wiem, co z tym autem robiliśmy, ile km pokonało, co musiało transportować. Nie dam złego słowa powiedzieć, moje pierwsze auto po zrobieniu prawka. Do tej pory pamiętam, jak ślicznie wciskało w fotel po dociśnięciu gazu. Ale to była benzyna, nie diesel :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

heh moje pierwsze to to co mam a4 96 r 150 km . szczerze to kupilem bo tanie i mial byc do remontu to sie trafil uszkodzony. wiec po 7 miu dniach i troche nocek we 2je z kolega udalo sie zmienic hamulce zawieszenie wyremontowac silnik. znalesc turbine . no i mruczy dostal drugie zycie. bo poprzedni wlasciciel przed odpaleniem mototu dolewal wody i oleju do silnika xD wsiadlem zaczalem jezdzic i juz polibilem i marke i samochodzik :) zostalo wykabinowac cos z climatronikiem wyklepac blotnik i drzwi . ale z tym to moge czekac poki co na przyplyw gotowki bo nie jest strasznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moja audi 80 jest pierwszym moim i tylko moim wozem:) najśmieszniejsze jest to, że takim samochodem kiedyś jeździł mój tata. Kiedy tłukliśmy się nad morze, bardziej myślałem, że od razu po zdaniu prawka wsiądę do merca albo innego porsche. Ale z perspektywy czasu myślę, że mojego zabytku na żadną s-klasę bym nie zamienił:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Moim pierwszym autem był Fiat Uno 1.0 5d. Mały i tani, kupiony też trochę w pośpiechu, bo dostałem pracę i potrzebowałem czegoś do dojazdów. Po roku zmieniłem na BMW E36 Compact 1.6 (później z LPG), bo szukałem czegoś o trochę agresywniejszym lub sportowym wyglądzie ;), ale niedrogim w utrzymaniu. Pali ok. 7,5-8l benzyny, a gazu ok. 9,5-10l.

A od niespełna miesiąca jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A3 8P, do którego nie mam jednak jeszcze kół zimowych (dokupię w lecie), więc głównie stoi w garażu, a ja nadal jeżdżę na codzień BMW. Gdy nadejdzie wiosna zrobię A3-ójce kilka zdjęć i pochwalę się w odpowiednim temacie ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Ja także miałem kilka samochodów w swojej karierze pzred Audi i takze bjednym z nich byl Matiz- całkiem nieźle się sprawował,ale oczywiscie do czasu:) Nic nie zastąpi komfortu jazdy w Audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie